-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Kompozice Mozart
Položka č.: 282021Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:28
olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Jan Saudek
(1935)
Tanečnice
Položka č.: 282022Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:29
serigrafie, 2023, 30 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, muzeální sklo, č. XXXV/L, Jan Saudek je znám především jako fotograf. Nejčastějším námětem jeho snímků je žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Je dobře znám také ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné le…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
Jeff Koons (after)
Popeye
Položka č.: 282023Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:30
polychromovaná galvanizovaná syntetická pryskyřice, 40 x 12 x 21 cm, Multiple (opened Edition). V letech 2009-2011 vytvořil 3 sochy Pepka námořníka z oceli, které jsou vysoké 2 metry. Tato malá socha je replikou podle Koonsových slavných modelů. Socha se dodává odděleně od podstavce ovýšce 2 cm, na …
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Josef Václav Myslbek
(1848-1922)
Kardinál Bedřich kníže Schwarzenberg
Položka č.: 282024Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:31
bronz, 1891 - 1892, v. 19 cm, studie k pomníku pro chrám sv. Víta na Hradčanech - portrét, Studie hlavy je původem z restituce z NG, byla součástí Waldésovy sbírky. Jedná se o původní odlitek. Nadživotní sochu kardinála Bedřicha Josefa knížete Schwarzenberga (1809-1885) modeloval Myslbek podle fotog…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Paganini
Položka č.: 282025Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:32
olej, hobra, 51 x 39 cm, rám, malba místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Zátiší s loutnou
Položka č.: 282026Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:33
pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, dílo představitele české malby. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Filly a Tichého. Byl členem skupiny Iniciativa a Trasa. V jeho díle rezonují prvky kubismu, jak je patrné i v nabízené položce. , žák prof. F…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Praha
Položka č.: 282027Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:34
lept, 1920, 35,5 x 57 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, vzadu štítky, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionis…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Josef Konečný
(1907-1989)
Kytice
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:35
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Viklan
Položka č.: 282029Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:36
olej, plátno, lepenka, 1986, 21,5 x 33 cm, sign. LD Ota Janeček 86, sign. vzadu Ota Janeček, rám, vzadu popsáno, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdob…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Egisto Lancerotto
(1847-1916)
Italka
Položka č.: 282031Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:38
olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Alois Wierer
(1878)
Muzikanti
Položka č.: 282032Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:39
olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Souboj
Položka č.: 282033Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:40
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Před snímáním z kříže (Ukřižování)
Položka č.: 282034Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:41
lept, 1906, 51,4 x 40,9 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, Maxmilián Švabinský (1873–1962) český malíř, kreslíř a grafik se řadí k našim nejvýznamnějším výtvarníkům. Svoji kariéru započal na přelomu devatenáctého a dvacátého století, tedy v době postupného odklonu od historismu a akademismu v umění. Vý…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 282035Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Krajina s červeným stanem
Položka č.: 282036Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:43
olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…
Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Na obzoru plachta bílá
Položka č.: 282037Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK
-
František Hudeček
(1909-1990)
Květina
Položka č.: 282038Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:45
pero, papír, 1978, 10,5 x 11 cm, DU monogr. FH 78, rám, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu, žák prof. Kysely na UMPRUM v …
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 282039Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - muži
Položka č.: 282040Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 282041Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:48
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
Položka č.: 282042Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption III
Položka č.: 282043Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:50
akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Ilustrace k Babičce
Položka č.: 282061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03
lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 282062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05
lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matthäus Merian
(1593-1650)
Praga
Položka č.: 282063Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09
reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 282066Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
Položka č.: 282068Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáci při měsíčku
Položka č.: 282069Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Platykodon velkokvětý
Položka č.: 282070Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
U rybníku
Položka č.: 282071Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s ptáky na hlavě
Položka č.: 282072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05
litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka se zvonečky
Položka č.: 282073Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinovou čelenkou
Položka č.: 282074Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Magnolie
Položka č.: 282075Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ledňáček (Zima)
Položka č.: 282076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Večer I.
Položka č.: 282077Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00
litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka a dítě
Položka č.: 282078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13
litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s květinami
Položka č.: 282079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12
litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka
Položka č.: 282080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11
lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děti
Položka č.: 282081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10
litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Batole
Položka č.: 282082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14
litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Vesnice
Položka č.: 282083Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20
litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 282084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19
litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18
litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka s dítětem
Položka č.: 282086Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17
litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282087Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s motýlem
Položka č.: 282088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15
lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Ženský akt s ptáčkem
Položka č.: 282089Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:27
litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dívčí profil
Položka č.: 282090Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:26
linoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Sedící dívka u města
Položka č.: 282091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:25
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Zapadající slunce
Položka č.: 282092Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:24
litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Skládka toxických látek
Položka č.: 282093Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:23
litografie, 20,3 x 9,5 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Spojení
Položka č.: 282094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:22
litografie, 20 x 8 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt se svícnem
Položka č.: 282095Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:33
linoryt, 9,7 x 6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Akt na pláži
Položka č.: 282096Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:32
linoryt, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt
Položka č.: 282097Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:31
linoryt, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský klečící akt
Položka č.: 282098Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:30
linoryt, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt s mušlí
Položka č.: 282099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29
linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Reformátor
Položka č.: 282100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:28
linoryt, 11,6 x 9,2 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Strom rukou
Položka č.: 282101Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46
litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Dlouhý
(1923-1989)
Rybník s topoly
Položka č.: 282103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23
dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282114Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07
bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Šťastný
(1905-1991)
Český Krumlov
Položka č.: 282115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09
bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Brož
(1992)
Knižní grafika
Položka č.: 282116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10
tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Světnice
Položka č.: 282125Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
Položka č.: 282126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
Položka č.: 282127Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Fotbal
Položka č.: 282128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
2 figury
Položka č.: 282129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Šeříky 2
Položka č.: 282130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:56
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Pramen panny 2
Položka č.: 282131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:58
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Zmrtvýchvstání
Položka č.: 282132Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:00
tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Den, kdy má sestra...
Položka č.: 282133Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:02
tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282134Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:04
tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282136Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:08
tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:10
tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282138Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Krabice s květy
Položka č.: 282139Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:00
dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO