David Kolovratník

(1978)

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 281641

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 281642

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023