Alois Wierer
(1878)
Muzikanti
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:43
olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK