Alois Wierer

(1878)

  • Alois Wierer

    (1878)

    Muzikanti

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:43

    olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK