Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Astra bilobé

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1987, 16 x 24 cm, sign. PD Kamil Lhoták 87, rám, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvorby. Nikdo jiný n…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 75 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Anna Endrštová 1963

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, v souboru chybí 4 kresby s čísly 65, 70, 72 a 73. Kresebný deník, který si Kamil Lhoták vedl během roku 1963 zachycuje 134 dní v roce Aničky Endrštové, jeho tehdejší přítelkyně. Jedná se převážně o intimní sc…

    Aktuální cena: 390.000 CZK (15.600 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 255175

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:34

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. M. Novotný, PF 82

    Položka č.: 255176

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:35

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42