Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Dívka a květina

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 15:00

    2x olej, lepenka, 1969, 30 x 24,5 cm, sign. PD V. Komárek, rám, vzadu popsáno: Milé Marii Janíčkové na paměť věčnou namaloval Vladimír Komárek z Medvězí 1969, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho dom…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 70 000 Kč CZK

  • Vladimír Komárek

    Námluvy

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 72.000 CZK (2.880 €)

    olej, plátno, 1973, 70 x 48 cm, sign. LD V. Komárek 73, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…

    Aktuální cena: 72.000 CZK (2.880 €)

    Odhadní cena: 100 000 - 120 000 Kč CZK

  • Vladimír Komárek

    Růžový obraz

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, plátno, 1988, 40 x 50 cm, sign. LD V. Komárek 88, rám, na zadní straně štítek s popisem, jeden z nejosobitějších českých výtvarníků, Vladimír Komárek, si v průběhu let vybudoval vlastní malířský styl založený na poetických výjevech a biblických motivech podaných pastelovými tóny a prodchnutých…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s knihou a pohárem

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    olej, sololit, 39,5 x 60 cm, sign. DU V. Komárek, rám, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho doménou se stala zátiší a lyrické krajiny, nejčastěji pozorované zpoza okna., žák prof. K. Mináře na AVU v …

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 Kč CZK

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s čepicí

    Položka č.: 254949

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:18

    litografie, 1965, 18,5 x 30 cm, sign. DU V. Komárek 65, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Komárek

    Zvonky

    Položka č.: 254950

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:19

    dřevoryt, 27,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 255151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:10

    suchá jehla, 22 x 14 cm, DU V. Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Bárka

    Položka č.: 255152

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:11

    suchá jehla, 1968, 16,9 x 10,4 cm, sign. DU Komárek 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Klec

    Položka č.: 255153

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:12

    suchá jehla, 16,8 x 10,1 cm, sign DU V. Komárek 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Kniha

    Položka č.: 255154

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:13

    suchá jehla, 37,7 x 28,9 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Sad

    Položka č.: 255155

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:14

    litografie, 15 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:30

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    Položka č.: 238943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 19:18

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 238949

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 19:20

    dřevoryt, 14,5 x 9,5 cm, sign. DU VKomárek , antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 242983

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Dívka s květy

    Položka č.: 250919

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 19:16

    dřevoryt, 11,3 x 8,8 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Zrcadlo

    Položka č.: 251986

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 20:32

    dřevoryt, 1967, 18,6 x 15,2 cm, sign. DU V. Komárek 67, na dvojlistu s básní básňí od Ladislava Dvorského, Naděje (věnována Vladimíru komárkovi), v levém horním rohu mimo tisk přeložený papír, při levém okraji mimo tisk vepsané perem číslo 263, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Flétnista

    Položka č.: 251987

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 20:34

    dřevoryt, 19,1 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 200/200, na horním okraji papíru, mimo tisk, je menší šmouha, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)