Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Muži v salonu

    Položka č.: 254724

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:02

    olej, dřevěná deska, 9 x 12 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce

    Položka č.: 254797

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 15:16

    kvaš, kombinovaná technika, papír, 104,2 x 138 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 255003

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 16:12

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 255246

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:25

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 255247

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:26

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 255248

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:27

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét Heleny Sukové

    Položka č.: 255249

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:28

    pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 255450

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:34

    litografie, 31,3 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 245703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:36

    koláž, papír, 2006, 24,5 x 21 cm, monogr. LD MZ 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 237982

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:37

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hlavy

    Položka č.: 227598

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:39

    tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:36

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:02

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:08

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:24

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226999

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:32

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:46

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:00

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:02

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:08

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 232965

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:20

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:02

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:50

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:56

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:58

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 23:00

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 23:02

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:44

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Povoz s koněm

    Položka č.: 241007

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 19:46

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 19:48

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook