Zdeňka Burgetová

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Zdeňka Burgetová

    Kytice II

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:28

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, pasparta, č. 48/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinou

    Položka č.: 210

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:29

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. DU Z. Burgetová 92, pasparta, č. 43/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinou II

    Položka č.: 211

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:30

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, pasparta, č. 50 /12, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 212

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:31

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. DU Z. Burgetová 92, pasparta, č. 56/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Mladá dívka

    Položka č.: 213

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:32

    litografie, 1993, 17, 5 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 93, pasparta, č. 82/121, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 214

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:33

    litografie, 1993, 17, 5 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 93, pasparta, č. 97/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka před branami

    Položka č.: 251904

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:45

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 251905

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:46

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)