Italská romantická krajina

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 15:00

    olej, plátno, 19. století, 50,5 x 68,5 cm, rám, původně součást mobiliáře bytu ve Valdštejnském paláci, na zadní straně inventární štítek s číslem 1852 a inventárním razítkem, v nabízeném díle můžeme nalézt jak ohlasy romantického krajinářství, tak vliv klasicistní heroické krajinomalby, již proslav…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Héfaistos (Vulkán)

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    bronz, v. 22 cm

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK

    Portrét ženy

    Položka č.: 254725

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:03

    olej, plátno, 1. pol. 19 století, 24,5 x 21 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Portrét muže

    Položka č.: 254726

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:04

    olej, plátno, 24 x 21,5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Přístav na řece

    Položka č.: 254769

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:48

    olej, plátno, 55 x 79 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Rytíř na koni

    Položka č.: 254773

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:52

    podmalba na skle, 37 x 26 cm, zdobený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Trubadúr

    Položka č.: 254774

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:53

    Memento mori

    Položka č.: 254775

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:54

    podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Antikvariát Dlážděná

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:29

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Dr. Eduard Beneš

    Položka č.: 255251

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:30

    hlubotisk, 38 x 31 cm, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 255252

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:31

    hlubotisk, 38,5 x 29 cm, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Stojící žena

    Položka č.: 255253

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:32

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Stařec

    Položka č.: 255254

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:33

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 255255

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:34

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Lov

    Položka č.: 255256

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:35

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 255257

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:36

    Ženský akt

    Položka č.: 255258

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:37

    uhel, kvaš, papír, 2004, 69 x 49 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 255259

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:38

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 255260

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:39

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Podkrkonoší

    Položka č.: 255261

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:40

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Injekce

    Položka č.: 255262

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:41

    tuš, papír, 13,5 x 18,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Horní Ostrovec u Písku

    Položka č.: 255263

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:42

    olej, karton, 1957, 21,5 x 31,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Krucifix

    Položka č.: 255264

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:43

    polychromované dřevo, 115 x 49 cm

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Položka č.: 255265

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:44

    olej, sololit, 50 x 72 cm, sign. PD (?)

    Medaile Václava Havla

    Položka č.: 255266

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:45

    bronz, p. 6 cm, vyražen text Václav Havel prezident ČSFR 29. 12. 1989

    Figura

    Položka č.: 255267

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:46

    enkaustika, 81 x 65 cm, rám, při okrajích poškozená malba, na rámu drobné oděrk

    Položka č.: 255268

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:47

    olej, plátno, 1900, 67 x 30 cm, sign. PD, rám, malba i rám místy poškozeny

    Položka č.: 255269

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:48

    olej, plátno, 40 x 53 cm, rám, restaurováno

    Kuchyňská scéna

    Položka č.: 255270

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:49

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Položka č.: 255271

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:50

    olej, karton, 49,8 x 69,7 cm, vzadu popsáno Boháček, při okrajích lehce poškozeno

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)