• Vladimír Novák

    Postavy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:00

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Novák

    Postava v červené ploše

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:01

    litografie, 1989, 59,5 x 42,5 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Bláha

    Schoulená postava

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:02

    litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 2/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Bláha

    V dešti

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:03

    litografie, 2009, 27 x 38 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 61/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Načeradský

    Krasavice

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:04

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Načeradský

    Prostorová geometrie

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:05

    tempera, akvarel, pastelky, grafit, papír, 1980, 44 x 35 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:06

    litografie, 1980, 39 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 24/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:07

    litografie, 1983, 43 x 60,5 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 6/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:09

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen u…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Milenci (Virtuálové)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 230.000 CZK (9.200 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:10

    olej, plátno, 2010, 130 x 150 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 230.000 CZK (9.200 €)

    Odhadní cena: 300 000 - 350 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:11

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:12

    akvarel, tuš, papír, 2006, 42 x 59 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:13

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:14

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:15

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:16

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:17

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:18

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:19

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:20

    litografie, 1983, 58 x 43 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 9/50, č. 9/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:21

    litografie, 1983, 43 x 63 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 39/40, č. 39/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:22

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:23

  • Michael Rittstein

    Čekárna

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:24

    litografie, 1980, 39 x 54,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č.10/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:25

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:26

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:27

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:28

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2021 18:29

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)