Jiří Kolář

(1914-2002)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    narativní koláž, 1995, 40 x 30 cm, PD monogr. JK 95, vzadu signováno J Kolář 97. Od 60. let se Jiří Kolář soustředil na metodu koláže a rozvíjel v ní nové originální postupy. Mezi ně patří také narativní koláž, ve které se uplatňuje změna kontextu a významu zobrazované skutečnosti. V tomto případě o…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 245683

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:05

    ofset, soutisk, 50 x 52 cm, sign. LD J. Kolář, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 245684

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2021 14:06

    barevný ofset a reliéfový tisk, 40 x 32 cm, sign. uprostřed J. Kolář, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Art Zanders ´80

    Položka č.: 251881

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:22

    tisk, 49,5 x 134 cm, katalog k výstavě Art Zanders ´80, list s textem a příloha od Jiřího Koláře, další přílohy chybí, vydal: Zander Feinpapier AG, Bergisch Gladbach, 1980, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka