Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 16:58

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 16:59

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorfoza

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    litografie, 1982, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 82, rám, č. 68/70, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Oheň (Z cyklu Eroticon)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    litografie, 2009, 37,5 x 27 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, vzadu razítko Galerie u Jakuba, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Vzduch (Z cyklu Eroticon)

    Položka č.: 39

    litografie, 2009, 36,5 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, vzadu razítko Galerie u Jakuba, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    C. Monteverdi - Gira il nemico

    Položka č.: 38

    lept, 1972, 42 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, č. 71/75, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    GRASP

    Položka č.: 37

    lept, 1969, 43,5 x 36 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Což tedy činiti budeme?

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    lept, 1968, 45,5 x 30,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bude stále těžší vyváznout

    Položka č.: 35

    lept, 1969, 25,5 x 49 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Svátek neviňátek

    Položka č.: 34

    lept, 1968, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Chytil jsem Tě

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    litografie, 1985, 50 x 40 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, rám, č. 37/80, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Oldřich Kulhánek

    P. O. Box

    Položka č.: 32

    litografie, 1984, 48 x 36,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1984, rám, č. 41/80, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 1

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Muž

    Položka č.: 29

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Super

    Položka č.: 26