Ivan Ouhel

  • Ivan Ouhel

    Kubismus

    Položka č.: 251643

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 16:44

    olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Ivan Ouhel

    Koule

    Položka č.: 251644

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 16:45

    olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na  bienále v  Benátkách a  proslavil …

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 252095

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:36

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 91/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Ouhel

    Plod

    Položka č.: 252096

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 17:37

    litografie, 2009, 43 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 22/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)