Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Bubliny na modré

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 15:00

    akryl, plátno, 2013, 60 x 44,5 cm, sign. DU A. Lamr 13, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buen…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 Kč CZK

  • Aleš Lamr

    Bubliny na fialové

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    akryl, plátno, 2013, 60 x 44,5 cm, sign. NU A. Lamr 2013, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Bu…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Aleš Lamr

    Světlo světa

    Položka č.: 254738

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:16

    litografie, 1989, 73 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 38/65, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Druhý příchod

    Položka č.: 254935

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:04

    litografie, 2008, 34,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 23/30, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Aleš Lamr

    Fragment II

    Položka č.: 254936

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:05

    litografie, 2009, 29 x 20,5 cm, sign. DU A. Lamr 09, rám, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Aleš Lamr

    Nahoru dolů

    Položka č.: 254937

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:06

    litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. Pd A. Lamr 09, č. 7/24, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Konstelace

    Položka č.: 254938

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:07

    litografie, 1994, 70 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 2/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Dva

    Položka č.: 254939

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:08

    litografie, 1995, 70 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. V/VI, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Postavy plameny

    Položka č.: 255169

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:28

    litografie, 1993, 58 x 39 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 11/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Kameny stíny

    Položka č.: 255170

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:29

    litografie, 1998, 59 x 39,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 2/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 252011

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:21

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar