-
Josef Šrámek
Mé dědiny
Položka č.: 252203Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:04
tempera, papír, 1969, 23,5 x 31,5 cm, sign. PD Šrámek 69, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:20
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:22
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:24
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 253985Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:26
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
Položka č.: 254077Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:06
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
4 x pozvánka na výstavu
Položka č.: 254201Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:08
tisk, plakát, 2015, 4x pozvánka 20 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
Položka č.: 254254Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:10
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Josef Jíra 1929-1999
Položka č.: 254257Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:12
tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holé…
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
Položka č.: 254272Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:14
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Synek
(1947)
Pozvánka
Položka č.: 254280Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:16
tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
Položka č.: 254283Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:18
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
Položka č.: 254293Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:20
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
Položka č.: 254295Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:22
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické …
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Mořská víla
Položka č.: 254541Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:26
tuš, papír, 1986, 15,5 x 10 cm, sign. DU Dagmar Berková 1986, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 390 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jitka Walterová
(1947)
Mlýnský kámen
Položka č.: 254542Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:28
lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Walterová
(1947)
U rybníka
Položka č.: 254543Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:30
lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:28
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:30
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Lebka s péry
Položka č.: 254575Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:32
lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Kostlivcova ruka s ptáčkem
Položka č.: 254576Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:34
lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kašpárek s čertíkem
Položka č.: 254577Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:36
linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:38
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Novotný
Zátiší s vánočkou
Položka č.: 254587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:40
dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Ruka
Položka č.: 254595Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:42
lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:44
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 254619Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:46
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Minaret
Položka č.: 254968Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:24
litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Hlava ženy se zrcadlem a rukou
Položka č.: 255402Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:48
lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 390 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:50
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Prosba
Položka č.: 255404Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:52
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Skalníková
(1949)
Strom s konvalinkami
Položka č.: 255408Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:54
olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
František Matoušek
(1967)
Massif de LĚsterel
Položka č.: 256165Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:26
serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Der Engel
Položka č.: 256172Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:28
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Anděl
Položka č.: 256173Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:30
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa
Položka č.: 256191Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. …
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová
(1905-1993)
Omluva za nedodržení temínu výstavy adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)
Položka č.: 257300Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:34
inkoust, papír, 1942, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zikmund
(1893-1955)
Kartička s krátkou zprávou a podpisem
Položka č.: 257301Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:36
inkoust, papír, 1943, korespondence, adresováno p. Pošovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich a Jiří Suchý
Položka č.: 257337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:38
tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
Položka č.: 257340Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Týden pro duševní zdraví
Položka č.: 257341Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:42
tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Joska Skalník
Položka č.: 257342Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:44
tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sbírky českého umění dvacátého století
Položka č.: 257359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:46
tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V Neudert
Náš dům v asanaci
Položka č.: 257374Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:48
tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Palermo
Položka č.: 257406Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:50
mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Volavka červená (samice)
Položka č.: 257418Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:52
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Náměstí v Uherském Hradišti
Položka č.: 257900Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:54
dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
Položka č.: 258399Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Pod Zvolí u Jaroměře
Položka č.: 259134Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krajina
Položka č.: 259135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO