Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Praha mých snů (Martinská)

    Položka č.: 257044

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:35

    akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 257043

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:36

  • Jana Reinerová

    Pracovní stůl Jana Muchy

    Položka č.: 133689

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:06

    litografie, 41,5 x 32,5 cm, sihn. DU Jana Reinerová, rám, č. 10/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Skotsko

    Položka č.: 177359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:14

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Anglie

    Položka č.: 177360

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:15

    litografie, 13 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Dakota N. Y.

    Položka č.: 182393

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:17

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 71/76, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Periferie

    Položka č.: 182399

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:18

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 10/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Na Prádle

    Položka č.: 182401

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:19

    litografie, 7 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    N. Y. (před muzeem)

    Položka č.: 182506

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:20

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/78, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 186988

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:23

    litografie, 18 x 18 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 11/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Střešovičky

    Položka č.: 187036

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:25

    litografie, 7 x 8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 45/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    Položka č.: 191088

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:33

    litografie, 14,5 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboňské rybníky

    Položka č.: 191090

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:34

    litografie, 12 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 52/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 196027

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:43

    litografie, 20,5 x 28,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 38/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    NY - Central Park

    Položka č.: 196967

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:46

    litografie, 47,5 x 51,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 2/60, vzadu razítko autorky, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Palma v Karibiku

    Položka č.: 218732

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:03

    litografie, 37, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 6/13, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Jana Reinerová

    Lampy a výlohy

    Položka č.: 238521

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:52

    kombinovaná technika, plátno, 38,5 x 48,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička

    Položka č.: 238522

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:53

    kombinovaná technika, plátno, 33 x 27 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jana Reinerová

    Dům U Melounu

    Položka č.: 238523

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:54

    kombinovaná technika, plátno, 28,5 x 22,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Amsterdam

    Položka č.: 240067

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:19

    litografie, 16 x 13,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 21:06

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Jaro na Pražském Hradě

    Položka č.: 257036

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 22:56

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Praha plná umění

    Položka č.: 255697

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 14:42

    olej, plátno, 30 x 39,8 cm, sign. DU Reinerová, rám, nepatrně odřen rám u spodního okraje napravo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Interiér u Muchy

    Položka č.: 255917

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:08

    litografie, 29 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice na Kampě

    Položka č.: 255945

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:36

    litografie, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/70, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zahrady

    Položka č.: 255950

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:41

    litografie, 39,4 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 12/48, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 255960

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:51

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    Položka č.: 255961

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:52

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 255979

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 16:10

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Muchův ateliér

    Položka č.: 255980

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 16:11

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě