-
Fibig
Les
Položka č.: 282455Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:05
olej, karton, 1953, 28 x 19,5 cm, sign. PD Fibig 53, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:30
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Busta
Položka č.: 262367Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:32
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 254619Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:46
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 249428Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29
olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Morávek
(1896-1956)
Praha
Položka č.: 249400Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25
litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Letní krajina
Položka č.: 259191Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Abstrakce
Položka č.: 245305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:24
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava muže
Položka č.: 241791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Doležal
Těžké sny
Položka č.: 231460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
Položka č.: 227626Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Modlitba
Položka č.: 184370Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:31
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. LD Pitrmann, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Matka
Položka č.: 184369Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:32
tuš, papír, 1974, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 74, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V horách
Položka č.: 274407Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:37
olej, lepenka, 16 x 23,5 cm, monogr. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Koně
Položka č.: 282366Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:02
kolorovaná litografie, 1947, 13 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec 47, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Emanuel Ranný
(1943)
Pole
Položka č.: 282348Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:06
suchá jehla, 14,8 x11,5 cm, sign. DU Emm. Ranný, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednárik
(1938)
Exlibris
Položka č.: 282344Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:58
lept, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednárik
(1938)
Exlibris
Položka č.: 282343Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:56
lept, 1998, 12,8 x 8,2 cm, sign. PD L. Bednárik 98, č. 72/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jitka Walterová
(1947)
U rybníka
Položka č.: 254543Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:30
lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Walterová
(1947)
Mlýnský kámen
Položka č.: 254542Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:28
lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:16
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Volf
(1897-1983)
Rybník u Třeboně
Položka č.: 280960Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:56
litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Na poli
Položka č.: 282489Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:05
tempera, dřevo, 19,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Muž s povozem
Položka č.: 282488Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:06
tempera, dřevo, 28,5 x 19,3 cm, na zadní straně název, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1987
Položka č.: 282147Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:10
litografie, 1986, 6,1 x 18 cm, sign. DU Jiří Bouda 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO