• Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa se zvonicí

    Položka č.: 278868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:58

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 278829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:22

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Petr Jan Brandl

    Položka č.: 261270

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35

    tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kropáčková

    Kvítí

    Položka č.: 261263

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:25

    suchá jehla, 1947, 21,8 x 12 cm, sign. PD Kropáčková 47, při levém okraji mimo tisk natržený okraj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Janeček

    Tábor pastevců

    Položka č.: 247088

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:11

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 32,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Ex libris - C. Bouda

    Položka č.: 261294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:01

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Motýli a břitva

    Položka č.: 265028

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Srdcová dáma

    Položka č.: 282211

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:24

    dřevoryt, 1987, 9,2 x 4,8 cm, sign. DU B. Housa, č. 14/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Šašek se srdcem

    Položka č.: 282209

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:20

    dřevoryt, 1988, 7,8 x 4,7 cm, sign. DU B. Housa, č. 11/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Václavu Hankovi

    Položka č.: 282206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:14

    ocelorytina, 1979, 10 x 7,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hommage a Antonín Strnadel

    Položka č.: 282305

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30

    dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 282304

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31

    lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Svatoš

    (1953)

    Železářství pana Čapka

    Položka č.: 282295

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:32

    tisk, 1998, 20 x 15 cm, sign. DU Ivan Svatoš, 1998, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Blahopřání k 70

    Položka č.: 282286

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:21

    litografie, 1975, 6 x 3, 8 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Koně

    Položka č.: 282285

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:22

    litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:40

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Krocení koně

    Položka č.: 211865

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:07

    litografie, 1976, 13,3 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Výstava poštovních známek Praha 75

    Položka č.: 282393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:56

    ocelorytina, 1975, 8,6 x 7,4 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    PF 1966

    Položka č.: 282392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:54

    lept, reliéfní tisk, 26 x 7 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Exlibris Vilém Šmidt

    Položka č.: 282384

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:38

    zinkografie, 1941, 15 x 9 cm, LD značek K, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 282378

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:26

    dřevoryt, 12,7 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 177/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pohřební průvod

    Položka č.: 282362

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:34

    suchá jehla, 9,8 x 13 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kniha M.D.Z.

    Položka č.: 280676

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:48

    linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:02

    dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Junek

    Bez názvu

    Položka č.: 280718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:08

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:46

    litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280674

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:44

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:42

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Exlibris Ivan a Olga Berkovi

    Položka č.: 282201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:04

    zinkografie, 1950, 11 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook