Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Český Krumlov

    Položka č.: 251898

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:39

    litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)