• Josef Liesler

    (1912-2005)

    PF 1984

    Položka č.: 282405

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20

    litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1967

    Položka č.: 282339

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48

    litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vesnice

    Položka č.: 282326

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22

    litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Švadlenka

    Položka č.: 282323

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16

    dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Stařena

    Položka č.: 282380

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:30

    lept, 1983, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Kábrt 83, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 305 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dívka s krystaly

    Položka č.: 282379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:28

    lept, 13 x 8,9 cm, sign. PD Kábrt, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 305 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280942

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17

    lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 282519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59

    reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Bitva o Ostravu

    Položka č.: 282513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:33

    uhel, papír, 19 x 24, 5 cm, rám, dole popsáno jar. Schoř - studie pro obraz Bitva o Ostravu, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 282512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27

    lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bambas?

    Studna

    Položka č.: 282507

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02

    uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Schuldt

    Srny na louce

    Položka č.: 282505

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51

    olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Polní krajina

    Položka č.: 282503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38

    pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21

    suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomas

    Jezero s lekníny

    Položka č.: 282497

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20

    olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    George a Mária International Show

    Položka č.: 282495

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12

    tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potok

    Položka č.: 282494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13

    olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařenka

    Položka č.: 282492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15

    olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karásek

    Strach

    Položka č.: 282486

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:01

    olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vobr

    Šeřík

    Položka č.: 282485

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:40

    akvarel, karton, 1958, 41 x 55,5 cm, sign. PD Vobr 58, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Rosman

    Galeona

    Položka č.: 277100

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kovář

    Lodě

    Položka č.: 277099

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:03

    olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 277091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26

    tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Korinth

    Položka č.: 277077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09

    akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání (z cyklu Žně)

    Položka č.: 279532

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48

    lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 281780

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:30

    olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 281193

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:40

    litografie, 1983, 30 x 23 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 83, č. 71/90, přeložený, v horní části utržený papír (nezasahuje do tisku), Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kavan

    (1947)

    Mořské tělo

    Položka č.: 269303

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:47

    litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Sčesání vlasů do culíku

    Položka č.: 269288

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30

    litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Lacina

    (1934-2004)

    Kytice ´80

    Položka č.: 269268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51

    litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook