Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Na cestě

    Položka č.: 254893

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:22

    lept, 1927, 2,8 x 15,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Voraři

    Položka č.: 225866

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:04

    lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 237353

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:05

    litografie, 9,5 x 6,6 cm, sign. PD C. Bouda, zadní strana popsána poznámkami, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1959

    Položka č.: 217850

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 18:06

    litografie, 1958, 16 x 10,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)