-
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl ráje
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:31
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Wols
(1913-1951)
Bez názvu
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:32
suchá jehla, 10 x 12,2 cm
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:33
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:35
barevný dřevoryt, 1912, 21 x 21 cm, sign. PD JVáchal, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Portrét otce
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:36
lept, suchá jehla, 12 x 8,7 cm, zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Ráno v Paříži
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:37
barevný lept, 25 x 27 cm, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Place Maubert v Paříži
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:38
měkký kryt, 1914, 32,4 x 34,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let - secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. …
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad od Jeleního příkopu
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:39
akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Corte Nuova - Benátky
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:40
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Chrám sv. Marka v Benátkách
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:41
lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Akt
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:42
litografie, 29 x 20,5 cm, sign. PD Král, rám, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:43
litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Černý
(1910-1960)
Milenci
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:45
litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fremund
(1928-1969)
Milenci
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:46
suchá jehla, 1956, 9,5 x 13 cm, sign. PD Fremund 56, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Akt zezadu
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:47
litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:48
linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912 -1992)
Sedící žena
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:49
litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kováčik
(1959)
Šťastné papagáje
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:50
litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kováčik
(1959)
Kozorožec
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:51
lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Dvě ženy
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:52
lept, 1982, 17 x 25 cm, sign. PD K Demel 82, rám, č. 98/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Roztržka
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:53
lept, 1977, 24,5 x 43 cm, sign. PD Karel Demel 77, č. 59/125, mimo tisk skvrnky na papíře, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935-2021)
Racing car
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:54
lept, 1972, 55,5 x 49,5 cm, sign. DU Janíček 72, E. A., zažloutlý papír, na papíře skvrny, levý dolní roh ohnutý
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky II.
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:55
litografie, 1998, 55,5 x 81,7 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 32/42, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Znamení
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:56
litografie, 1993, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 24/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Stvoření
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:57
litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Apoštol
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:58
litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe I
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:59
litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe II
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:00
litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Bez názvu
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:01
dřevořez, 1992, 25 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 2/6, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální …
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO