-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Prosba
Položka č.: 255404Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Město pod dohledem
Položka č.: 282144Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:10
lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Loď u ostrova
Položka č.: 282143Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:08
lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 282320Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:10
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Jouja
Hrad Rábí
Položka č.: 138938Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:00
tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ženy v oblacích
Položka č.: 282387Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:44
lept, 18,7 x 14,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Akt
Položka č.: 282386Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:42
suchá jehla, 2008, 12 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Obraz
Položka č.: 282358Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:26
lept, 1994, 12,6 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 94, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Srdce
Položka č.: 282355Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:20
lept, 1990, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Pileček 90, č. 3/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Rybáři
Položka č.: 282332Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:34
lept, 1929, 11,2 x 8,3 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Mraky nad krajinou
Položka č.: 262433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09
tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
V dešti
Položka č.: 261366Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:12
tempera, tuš, papír, 19,7 x 14 cm, na zadní straně značeno razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Adam a Eva
Položka č.: 282165Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník
Položka č.: 282157Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:36
2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Milan Entler
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Echo
Položka č.: 268276Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36
akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:56
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:54
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
V horách
Položka č.: 268949Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:20
lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Břízy na kolejích
Položka č.: 282226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33
lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Štefánek
Zátiší s jablky a svícnem
Položka č.: 259987Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:26
barevné křídy, papír, 1986, 29 x 43 cm, sign. PD Štefánek 86, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 246260Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29
monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO