• A. Fischer

    Kytice

    Položka č.: 282473

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:17

    olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Brun

    (1948)

    Hlava hlásí problém

    Položka č.: 282218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:48

    lept, 16,4 x 11 cm, sign. PD RBrun, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha

    Položka č.: 282217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:46

    tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 280481

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:06

    dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Váchala v nákladu…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 268273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00

    tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahotín Šulla

    (1932)

    Po koupeli

    Položka č.: 250858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:46

    bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled Pražský hrad a Malou Stranu

    Položka č.: 277779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28

    akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282449

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:37

    kombinovaná technika, papír, 1981, 58 x 42,7 cm, sign. PD Josef Šolc 01/81, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 261075

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní p…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.

    Položka č.: 261074

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:16

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původ…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 261073

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:14

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 259173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01

    akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Abbott

    (1948)

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 222167

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    Položka č.: 222161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282450

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:38

    kombinovaná technika, papír, 1981, 59 x 42 cm, sign. PD Josef Šolc 1981, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Krasojízda

    Položka č.: 210842

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13

    litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vajce

    (1935)

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:12

    tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Liesler

    Položka č.: 273371

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:06

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupi…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Werich

    (1905-1980)

    Jan Werich a Jiří Suchý

    Položka č.: 257337

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:38

    tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Jaro na Čertovce

    Položka č.: 282404

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18

    litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282371

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:12

    litografie, 1974, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD Karel Beneš 74, č. 102/150, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Nakladatelství Bonaventura 1990 - 2000

    Položka č.: 282357

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:24

    lept, 2000, 14,5 x 9,4 cm, sign. PD J. Pileček 2000, č. 101/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Mlýn

    Položka č.: 282353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:16

    lept, 1988, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 110/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Nekolný

    Na koupališti

    Položka č.: 282345

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:00

    pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 258399

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:56

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:52

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:50

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Město pod dohledem

    Položka č.: 282144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:04

    lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook