• Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:48

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Mořská víla

    Položka č.: 254541

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:26

    tuš, papír, 1986, 15,5 x 10 cm, sign. DU Dagmar Berková 1986, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle pod svícnem

    Položka č.: 269282

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:48

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Ryba je taky dáma

    Položka č.: 282174

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:28

    fix, papír, 1986, 18 x 13 cm, LU věnování a podpis Dagmar Berková, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Storchová

    (1936)

    Loďka

    Položka č.: 282167

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:14

    lept, 14,3 x 8,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 282161

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:08

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva poháry

    Položka č.: 282159

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:06

    suchá jehla, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:36

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:34

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:32

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 250680

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:42

    litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Zátiší

    Položka č.: 250488

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:44

    lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Obrazy, kresby, plakáty, Olomouc 91

    Položka č.: 249525

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:32

    tisk, plakát, 1991, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:08

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Volavka červená (samice)

    Položka č.: 257418

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:52

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Grafiky kresby

    Položka č.: 273373

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:08

    tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    PF 1984

    Položka č.: 282406

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:22

    litografie, 1983, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    PF 1984

    Položka č.: 282405

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20

    litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1967

    Položka č.: 282339

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48

    litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vesnice

    Položka č.: 282326

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22

    litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Švadlenka

    Položka č.: 282323

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16

    dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280942

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17

    lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 282519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59

    reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Bitva o Ostravu

    Položka č.: 282513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:33

    uhel, papír, 19 x 24, 5 cm, rám, dole popsáno jar. Schoř - studie pro obraz Bitva o Ostravu, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 282512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27

    lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bambas?

    Studna

    Položka č.: 282507

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02

    uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Schuldt

    Srny na louce

    Položka č.: 282505

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51

    olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Polní krajina

    Položka č.: 282503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38

    pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21

    suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook