• Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    Cain rose up against Abel his brother, and slew him

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:40

    litografie, 27, 8 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 20/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    …Cain was a tiller of the ground

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:39

    litografie, 26, 4 x 22, 8 cm, značeno PD Abel Pann, list 19/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    ...And Abel was a keeper of sheep...

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:38

    litografie, 28, 2 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 18/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    The wandering of Adam and Eve

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:37

    litografie, 26, 2 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 17/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    Ye will surely not die

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:36

    litografie, 27, 3 x 19, 5 cm, značeno PD Abel Pann, list 12/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    And God said Let the earth bring the living creature

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:35

    litografie, 23, 6 x 22, 1 cm, značeno PD Abel Pann, list 8/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    And God made…the lesser light

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:34

    litografie, 27, 5 x 21, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 6/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    And there was light

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:33

    litografie, 27, 3 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 3/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    And the spirit of God moved upon the face of the waters

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:32

    litografie, 20 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 2/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abel Pfeffermann Pann

    (1883-1963)

    In the Garden of Eden

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:31

    litografie, 26, 5 x 23 cm, značeno PD Abel Pann, list 1/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Autoportrét

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:18

    lavírovaná tuš, papír, 1953, 65 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 53, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Lavický

    (1923-1997)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:28

    akvarel, tempera, ruční papír, 45 x 58 cm, sign. PD V. Lavický, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svobodová?

    Modlitba

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:17

    akvarel, tuš, papír, 1900?, 20, 5 x 22, 5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Beskydy

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:13

    bromostříbrná fotografie, 9,7 x 14,3 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Skalický

    (1927)

    Zármutek

    Položka č.: 859

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:56

    patinovaná sádra, 23 x 14 x 17 cm, sign. dole V. Skalický 02, zespodu autorský štítek s popisem a razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sirůček

    (1929)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:53

    fotografie, 1991, 29,3 x 21,5 cm, sign. PD Sirůček 91, Antikvariát Dlážděná, studoval u J. Funkeho, J. Ehma a Z. Feyfara na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Ostravy

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:51

    dřevoryt, 27,7 x 33,5 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Nová Lesná (pod Tatrami)

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:50

    suchá jehla, 23 x 29 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rumen Sazdov

    (1959)

    Song for you

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:42

    suchý pastel, jehla, 2009, 41 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Postavy duchů - mnichů

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:20

    ofset, 19 x 13 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voják

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:48

    olej, sololit, 1981, 18 x 17 cm, sign. LN HV 81, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Babička

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:47

    uhel, papír, 58 x 38,5 cm, sign. LN, rám, drobné fleky na papíře v horní části, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dvě černošky

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:46

    akryl, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Eiger

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:45

    olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květina

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:44

    pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:43

    olej, plátno, 47 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vydra

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:42

    monotyp, 51,5 x 38 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně púokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Tváře

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:41

    štětcová malba tuší, papír, 1964, 66 x 51 cm, sign. LD Chrís 64, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Němeček

    Ahoj

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:21

    suchá jehla, 1966, 21,5 x 30,5 cm, sign. PD O. Němeček 1966, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Krajina u Podbaby

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:19

    suchá jehla, 29 x 38 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook