• Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Strom

    Položka č.: 279178

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48

    pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pukl

    (1893-?)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 263081

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:26

    olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Černý

    (1910-1960)

    Milenci

    Položka č.: 282724

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02

    litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:42

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Oběť

    Položka č.: 275162

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (305 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:00

    olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.300 CZK (305 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    Položka č.: 280071

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56

    olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Letící sny

    Položka č.: 281816

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:06

    kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Z Šumavy

    Položka č.: 267559

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:36

    akvatinta, 36,5 x 32 cm, sign. PD Jarda, značeno LD v desce Jar. Stretti - Zamponi, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:40

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Pro Gustava Mahlera III.

    Položka č.: 282007

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:03

    lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Zimní krajina

    Položka č.: 279165

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44

    olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Periferie

    Položka č.: 275168

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:10

    akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Povrchový důl

    Položka č.: 275166

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:08

    akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Bez názvu

    Položka č.: 275165

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:06

    olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torzo mužského těla

    Položka č.: 275164

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:04

    olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Přístav

    Položka č.: 275163

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:02

    olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dvě krávy na pastvě

    Položka č.: 282767

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Naše Normalizace - soubor fotografií

    Položka č.: 280339

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:23

    36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a te…

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 280077

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:00

    tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Letní krajina

    Položka č.: 279202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Povoz na návsi

    Položka č.: 282757

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:24

    olej, plátno, 47 x 67 cm, sign. PD A. Augusta, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 282820

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:30

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V přístavu

    Položka č.: 275169

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:12

    olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahoslav Šolta

    (1960)

    Na samotě u lesa

    Položka č.: 282721

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:29

    akryl, plátno, 80 x 90 cm, sign. PD Šolta, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, Drahoslav Šolta je malíř a grafik narozený 25.3.1960 v Hranicích na Moravě. Od roku 1989 žije ve Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů. Jeho…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Pinie

    Položka č.: 280064

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:55

    olej, plátno, 1969, 42,5 x 98 cm, sign. LD S. Odvárko 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Cesta na Lobud

    Položka č.: 280063

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:56

    olej, plátno, 1971, 50 x 70 cm, sign. LD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 267771

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Paměť

    Položka č.: 275170

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:14

    olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    TY

    Položka č.: 281720

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:29

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook