• A. Sobotka

    Břízy

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:00

    olej, karton, 21,3 x 29,8 cm, monogr. PD A.S, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Sobotka

    Kvetoucí stromy

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:59

    tempera, běloba, papír, 18,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:36

    litografie, 2020, 14 x 14,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 16/120, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Hlavy

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:12

    digitální tisk, 2000, 35,2 x 24 cm, sign. PD Zábranský 2000, č. 15/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Voborský

    (1874)

    Rybaření

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:58

    akvarel, tuš, papír, 1940, 25 x 20 cm, sign. PD VOBO 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Postavy

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:18

    dřevoryt, 39, 9 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Skřivánek

    (1923-2010)

    Žena v lese

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:57

    dřevoryt, 24 x 29, 8 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek, č. 10/1, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Hrad

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:54

    lept, 1952, 10 x 10 cm, sign. PD V. Sivko 52, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Kůň na pastvě

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:35

    dřevoryt, 1981, 13,5 x 20 cm, sign. PD Říhánek 81, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Ponorka M2

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:52

    litografie, 2006, 15 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zeman

    Uherské u Hajdů

    Položka č.: 941

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:18

    olej, lepenka, 50 x 65 cm, sign. PD J. Zeman

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Zeman

    Valašský statek

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:17

    olej, karton, 1941, 64 x 50 cm, sign. PD J Zeman

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Kytice

    Položka č.: 282028

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:05

    olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Řecko

    Položka č.: 282734

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:54

    olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Staré Litoměřice (z ateliéru)

    Položka č.: 275161

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:18

    olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V galerii

    Položka č.: 275160

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:16

    olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Feikl

    (1883-1933)

    Tání

    Položka č.: 261225

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:24

    olej, lepenka, 52 x 67 cm, sign. LD feikl, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Strom

    Položka č.: 279178

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48

    pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pukl

    (1893-?)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 263081

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:26

    olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Černý

    (1910-1960)

    Milenci

    Položka č.: 282724

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02

    litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:42

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Oběť

    Položka č.: 275162

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (305 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:00

    olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.300 CZK (305 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    Položka č.: 280071

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56

    olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Letící sny

    Položka č.: 281816

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:06

    kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Z Šumavy

    Položka č.: 267559

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:36

    akvatinta, 36,5 x 32 cm, sign. PD Jarda, značeno LD v desce Jar. Stretti - Zamponi, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:40

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Pro Gustava Mahlera III.

    Položka č.: 282007

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:03

    lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Zimní krajina

    Položka č.: 279165

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44

    olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Periferie

    Položka č.: 275168

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:10

    akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Povrchový důl

    Položka č.: 275166

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:08

    akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook