-
Klára Sedlo
(1993)
Ztracen v lese
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:43
litografie, 2022, 48 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, č. 4/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Dinosauří pláň
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:44
litografie, 2022, 48 x 38 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, A. T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:45
kombinovaná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:46
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Herbert Schlindenbuch
(1877-1934)
Chebský hrad
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:47
akvatinta, mezzotinta, 26,5 x 24,5 cm, sign. PD RH Schlindenbuch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Vesnice v horách
Položka č.: 851Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:48
kvaš na ručním papíře, 1960, 18 x 50 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, papír mírně zažloutlý, zbytky po lepence na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Zorané pole
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:49
suchá jehla, 20,3 x 27 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Nová Lesná (pod Tatrami)
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:50
suchá jehla, 23 x 29 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Krajina u Ostravy
Položka č.: 854Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:51
dřevoryt, 27,7 x 33,5 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Hráz Holenského rybníka
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:52
suchá jehla, 33,5 x 47 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Sirůček
(1929)
Katedrála sv. Víta
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:53
fotografie, 1991, 29,3 x 21,5 cm, sign. PD Sirůček 91, Antikvariát Dlážděná, studoval u J. Funkeho, J. Ehma a Z. Feyfara na Státní grafické škole
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Hrad
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:54
lept, 1952, 10 x 10 cm, sign. PD V. Sivko 52, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Skalický
(1927)
Bledule
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:55
patinovaná sádra, 2001, 35 x 15 cm, sign. PD V. Skalický 2001, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Skalický
(1927)
Zármutek
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:56
patinovaná sádra, 23 x 14 x 17 cm, sign. dole V. Skalický 02, zespodu autorský štítek s popisem a razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Skřivánek
(1923-2010)
Žena v lese
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:57
dřevoryt, 24 x 29, 8 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek, č. 10/1, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
Dopis
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:58
lept, mezzotinta, 1995, 31 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, rohy nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
-
A. Sobotka
Kvetoucí stromy
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:59
tempera, běloba, papír, 18,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Sobotka
Břízy
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:00
olej, karton, 21,3 x 29,8 cm, monogr. PD A.S, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Sobotka
Krajina s kapličkou
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:01
olej, sololit, 21 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Soto
Bez názvu
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:02
zlato, pastel, papír, 1966, 45 x 58 cm, sign. PD A. Soto, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice II
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:03
aktivní grafika, 27,8 x 38 cm, č. 5/8, při okrajích papír nepatrně ohmataný, v jednom místě mimo tisk tiskařská barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice IV
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:04
aktivní grafika, 24,5 x 31,3 cm, sign. PD B. Soukup, při levém orkaji mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Soumar
(1995)
Krajina
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:06
litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Straka
(1919-?)
Pernštýn - detail hradu
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:07
bromostříbrná fotografie, 50,5 x 49,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Assisi
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:08
akvatinta, 27,8 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad v zimě
Položka č.: 872Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:09
akvatinta, 1912, 37,8 x 35 cm, rám, A.T., značeno v desce LD Stretti - Zamponi 1912, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:10
akvatinta, lept, 35,1 x 32,9 cm, sign. PD I. Stretti-Zamponi, zašlý papír, u pravého okraje papír lehce ušpiněný, v horních rozích papír neptrně pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Strašák a dívky
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:11
litografie, 32 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Pasáci
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:12
litografie, 32,5 x 43 cm, sign. PD AStrnadel, č. 166/300, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Beskydy
Položka č.: 876Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:13
bromostříbrná fotografie, 9,7 x 14,3 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO