• Eva Kubínová

    Tvář

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:39

    dřevoryt, 1992, 31 x 33,5 cm, sign. PD Eva Kubínová 92, č. 6/10, tištěno na ručním papíře, LD vodotisková značka, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:40

    serigrafie, 36,8 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová , č. 38/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:41

    mezzotinta, 14,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ptáček

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:42

    akvarel, tuš, papír, 13,4 x 18,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Rybička

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:43

    akvarel, pastel, uhel, papír, 13 x 22,8 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ladislav Kuklík

    Belvedér

    Položka č.: 613

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:44

  • Ladislav Kuklík

    Chvíle nejistoty

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:45

    lept, akvarel, 1985, 59 x 39 cm, sign. DU L. Kuklík 1985, A.T., žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • Jaromír Kunc

    (1900-1971)

    Sídliště v zimě

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:46

    akvarel, běloba, papír, 28,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar. Kunc, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Mandy Kunze

    (1978)

    Wärme

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:47

    litografie, 2009, 40,8 x 30,5 cm, č. 2180/4500, Antikvariát Ostrovní

  • Stanislav Lahoda

    Evoluce

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:48

    kombinovaná technika, tuhý akvarelový papír, 66,5 x 90,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunském Bacau, člen Umělecké skupiny Torzo

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Stanislav Lahoda

    Krajina za úplňku

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:49

    kombinovaná technika, karton, 65 x 90 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, na zadní straně popsáno autorem, pozn. obraz je vystaven v antikvariátu v Dlážděné ul. č. 7, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunské…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:50

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Sabina Lenzová

    (2006)

    Pražské střechy II (Truhlářská ulice)

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:51

    lept, akvatinta, 2023, 17,9 x 12,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Liesler

    Známka Devátý kongres Mezinárodní unie architektů (návrh)

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:52

    tužka, zlacení, papír, 1966, 30 x 18,5 cm, sign. DU Liesler 66 a na zadní straně rámu Liesler, rám, Návrh na známku 2 KČS pro Devátý kongres Mezinárodní Unie Architektů, zrealizování známky nedohledáno, zezadu nalepena známka z téhož kongresu v hodnotě 1 Kč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy,…

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:53

    lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, č. 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Liesler

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:54

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jarmila Lipenská Kolářová

    (1917-1976)

    Jaro na Libeňském ostrově

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:55

    dřevoryt, 1957, 30 x 40,1 cm, sign. PD J. Lipenská Kolářová 57, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vilém Logner

    (1910-1991)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:56

    pastel, papír, 1954, 21 x 14 cm, sign. PD V. Logner 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU

  • Vilém Logner

    (1910-1991)

    Portrét dívky

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:57

    pastel, papír, 1954, 21 x 14 cm, sign. LD V. Logner 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU

  • Ivana Lomová

    Věčný vůdce

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:58

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Bugatti - má láska

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:59

    akvatinta, lept, 49,2 x 32 cm, sign. Du Lukavský, č. 14/25, lev dolní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Zpráva o dávném snu

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:00

    akvatinta, mezzotinta, lept, 47 x 43 cm, sign. DU Lukavský , č. 8/40, rohy papíru ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Zpráva o zemi

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:01

    akvatinta, lept, 44 x 43,5 cm, sign. PD Lukavský , č. 22/40, při okrajích lehce ohnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • R. Mach

    Snopy

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:02

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Otakar Marcin

    (1937-2024)

    Modré torzo

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:03

    polychromovaná pálená hlína, 2020, v. 58 cm, značeno OM 2020, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Otakar Marcin

    (1937-2024)

    Dva akty

    Položka č.: 635

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:04

    glazovaná pálená hlína, 2006, v. 61 cm, značeno OM 06 13, Antikvariát Dlážděná

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Orientální mudrc

    Položka č.: 636

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:05

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Zátiší s loutnou

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:06

    pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

  • Václav Menčík

    (1926-2013)

    Petrolejové lampy

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:07

    tuš, papír, 1956, 30 x 40,5 cm, sign. PD V. Menčík 1956, rám

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Václav Menčík

    (1926-2013)

    Stará kuchyň

    Položka č.: 639

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:08

    tuš, papír, 1956, 31,5 x 43 cm, sign. PD V. Menčík 1956, rám