Eva Kubínová
Tvář
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:39
dřevoryt, 1992, 31 x 33,5 cm, sign. PD Eva Kubínová 92, č. 6/10, tištěno na ručním papíře, LD vodotisková značka, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:40
serigrafie, 36,8 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová , č. 38/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Petrolejová lampa
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:41
mezzotinta, 14,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Ptáček
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:42
akvarel, tuš, papír, 13,4 x 18,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Rybička
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:43
akvarel, pastel, uhel, papír, 13 x 22,8 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Kuklík
Belvedér
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:44
Ladislav Kuklík
Chvíle nejistoty
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:45
lept, akvarel, 1985, 59 x 39 cm, sign. DU L. Kuklík 1985, A.T., žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Sídliště v zimě
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:46
akvarel, běloba, papír, 28,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar. Kunc, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Mandy Kunze
(1978)
Wärme
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:47
litografie, 2009, 40,8 x 30,5 cm, č. 2180/4500, Antikvariát Ostrovní
Stanislav Lahoda
Evoluce
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:48
kombinovaná technika, tuhý akvarelový papír, 66,5 x 90,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunském Bacau, člen Umělecké skupiny Torzo
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Stanislav Lahoda
Krajina za úplňku
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:49
kombinovaná technika, karton, 65 x 90 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda, rám, na zadní straně popsáno autorem, pozn. obraz je vystaven v antikvariátu v Dlážděné ul. č. 7, Antikvariát Dlážděná, studoval figurální malbu a grafiku u prof. V. Plačka v Praze, studijní pobyt v Sorosově centru v rumunské…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:50
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Sabina Lenzová
(2006)
Pražské střechy II (Truhlářská ulice)
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:51
lept, akvatinta, 2023, 17,9 x 12,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Známka Devátý kongres Mezinárodní unie architektů (návrh)
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:52
tužka, zlacení, papír, 1966, 30 x 18,5 cm, sign. DU Liesler 66 a na zadní straně rámu Liesler, rám, Návrh na známku 2 KČS pro Devátý kongres Mezinárodní Unie Architektů, zrealizování známky nedohledáno, zezadu nalepena známka z téhož kongresu v hodnotě 1 Kč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy,…
Ryba
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:53
lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, č. 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:54
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jarmila Lipenská Kolářová
(1917-1976)
Jaro na Libeňském ostrově
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:55
dřevoryt, 1957, 30 x 40,1 cm, sign. PD J. Lipenská Kolářová 57, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vilém Logner
(1910-1991)
Portrét chlapce
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:56
pastel, papír, 1954, 21 x 14 cm, sign. PD V. Logner 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU
Vilém Logner
(1910-1991)
Portrét dívky
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:57
pastel, papír, 1954, 21 x 14 cm, sign. LD V. Logner 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU
Ivana Lomová
Věčný vůdce
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:58
Marek Lukavský
(1964)
Bugatti - má láska
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:59
akvatinta, lept, 49,2 x 32 cm, sign. Du Lukavský, č. 14/25, lev dolní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Marek Lukavský
(1964)
Zpráva o dávném snu
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:00
akvatinta, mezzotinta, lept, 47 x 43 cm, sign. DU Lukavský , č. 8/40, rohy papíru ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Marek Lukavský
(1964)
Zpráva o zemi
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:01
akvatinta, lept, 44 x 43,5 cm, sign. PD Lukavský , č. 22/40, při okrajích lehce ohnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
R. Mach
Snopy
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:02
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Otakar Marcin
(1937-2024)
Modré torzo
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:03
polychromovaná pálená hlína, 2020, v. 58 cm, značeno OM 2020, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Otakar Marcin
(1937-2024)
Dva akty
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:04
glazovaná pálená hlína, 2006, v. 61 cm, značeno OM 06 13, Antikvariát Dlážděná
Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:05
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Zátiší s loutnou
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:06
pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Václav Menčík
(1926-2013)
Petrolejové lampy
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:07
tuš, papír, 1956, 30 x 40,5 cm, sign. PD V. Menčík 1956, rám
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Václav Menčík
(1926-2013)
Stará kuchyň
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:08
tuš, papír, 1956, 31,5 x 43 cm, sign. PD V. Menčík 1956, rám