Anna Poustová
(1940-2015)
Tvary - Kruh
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:06
dřevořez, 1983, 28 x 23,5 cm, sign. PD Anna Pustová 1983, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Procházka
Konvolut pěti kreseb
Položka č.: 698Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:07
tuš, papír, 1934-1935, 14,1 x 9,2 - 31,8 x 21,5 cm, sign. PD A. Procházka 1934 / A. Procházka 1935, rám, lehce zažloutlý papír u všech kreseb, na dvou několik nepatrných hnědých skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Ležící akt
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:08
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Cesta ke kostelu
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:09
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Pojizeří
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:10
olej, karton, 1916 ?, 38 x 56,5 cm, sign. PN V. Rada 1916 ?, okraje kartonu roztřepené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Zdeněk Raiser
Akvabely v jižních Čechách
Položka č.: 702Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:11
akryl, plátno, 2021, 60 x 79,5 cm, sign. PD Raiser 21, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Rambousek
(1895-1976)
Měnínská brána (cyklus Brněnské motivy)
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:12
litografie, 38,2 x 26,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Erb
Položka č.: 704Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:13
tužka, uhel, papír, 1946, 31,5 x 21 cm, rám, Reichmann absolvoval své studium na Vysoké škole technické v Brně obor architektura. Postupně však rozšiřoval oblast svých zájmů na pole literární, básnické a výtvarné. Významným způsobem se také zapsal do dějin české fotografie. Hlásil se k meziválečné a…
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Lampář
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:14
kvaš, inkoust, papír, 1947, 25 x 17 cm, sign. PD Reichmann 47, vzadu popsáno Ludvíkem Kunderou, Reichmann absolvoval své studium na Vysoké škole technické v Brně obor architektura. Postupně však rozšiřoval oblast svých zájmů na pole literární, básnické a výtvarné. Významným způsobem se také zapsal d…
Jana Reinerová
Zasněžené domy
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:15
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Reinerová
Park v zimě
Položka č.: 707Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:16
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Reinerová
Místo Ježíškova narození - Betlém
Položka č.: 708Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:17
litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jana Reinerová
Muchův ateliér
Položka č.: 709Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:18
Gustav Reiter
(1895-?)
Souboj tetřevů
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:19
olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, malba mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pieta s růžemi
Položka č.: 711Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:20
barevný litoofset, 25 x 21,5 cm, značeno PD v tisku Reynek, rám, z cyklu barevných litoofsetů z původních suchých jehel, vytištěných pod dohledem dědičky autorských práv, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Aleš Rezler
(1964)
Cedil
Položka č.: 712Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:21
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Martina Riedlbauchová
(1963)
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:22
lept, 1986, 29,4 x 20,5 cm, sign. PD Riedlbauchová 86, č. 2/8, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Martina Riedlbauchová
(1963)
Tvář
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:23
lept, 1986, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Riedlbauchová 86, č. 4/8, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:24
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:25
Ladislav Rosík
(1929-2012)
První česko-moravská továrna na stroje
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:26
fotografie, 1997, 28,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice indus…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Strom
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:27
fotografie, 30 x 39,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména ana…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
M. Voborníková v Kralupech
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:28
fotografie, 27 x 37,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména ana…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Reklama Chantelle v pařížském metru
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:29
fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzo…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Konfrontace I.
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:30
fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let akt…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jaroslav Rotbauer
Chrám Sv. Víta
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:31
linoryt, 1981, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 81, č. 89/150, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ grafické v Praze, poté na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Metoda Nicoly Tesly
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:32
tuš, kvaš, akvarel, karton, 2024, 24 x 17 cm, sign. DU Ro24, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Plameňák
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:33
kombinovaná technika (podmalba akrylem, centropen, akvarel, lakováno matným syntet. lakem), karton, 2024, 60,5 x 50 cm, monogr. PU R 024, rám, Autorova kognitivní malba, obrazy vzniklé z volných asociací. Prvotní zlacení překryté šelakem, lakem, kresbou parkerem a akvarelem, finiš syntetickým matným…
Marek Rozehnal
(1982)
Hora tváří
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:34
kombinovaná technika, podkostřená ruční lepenka, 2024, 70,5 x 50 cm, monogr. PD R 024, rám, Autorova kognitivní malba, obrazy vzniklé z volných asociací. Prvotní zlacení překryté šelakem, lakem, kresbou parkerem a akvarelem, finiš syntetickým matným lakem. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariá…
Zuzana Rusínová
(1970)
BN
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:35
lept, 19,5 x 14,4 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/7, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská