Václav Menčík
(1926-2013)
Petrolejové lampy
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:07
tuš, papír, 1956, 30 x 40,5 cm, sign. PD V. Menčík 1956, rám
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Václav Menčík
(1926-2013)
Stará kuchyň
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:08
tuš, papír, 1956, 31,5 x 43 cm, sign. PD V. Menčík 1956, rám
Matthäus Merian
(1593-1650)
Prospect des Churfürstlichen Pfältzischen Resident Schlosses und Lustgartens zu Heidelberg
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:09
mědirytina, 1643, 24,5 x 34,7 cm, list z Merianova Theatrum Europaeum zpodobňuje zámek v Heidelbergu, v pozadí je město a vlevo řeka Neckar, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Mézl
Císař Josef
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:10
dřevoryt, 1979, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Romeo a Julie
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:11
dřevoryt, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Rudolf II.
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:12
kolorovaná sádra, v. 23,5 cm, místy praskliny, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Zdeněk Mézl
Karel IV.
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:13
kolorovaná sádra, v. 30 cm, sign. vzadu Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Rastislav Michal
Ráno v Paříži
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:14
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Miloš Michálek
Jizva
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:15
grafický list, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 9/17, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Miloš Michálek
Fanoušek
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:16
suchá jehla, 1991, 54 x 40 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 10/15, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Mocek
Láska pana Čajkovského
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:17
tužka, akvarel, papír, 1996, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, dole ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
monogramista P. Z.
Na Novém světě
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:18
lept, akvatinta, 1990, 5,5 x 7,7 cm, PD monogr. P. Z. 90, rám, č. 42/200
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Korint
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:19
suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtva…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Povoz
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:20
suchá jehla, 22,5 x 39,3 cm, sign. PD AMoravec, č. 61/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Antonie Müllerová - Povondrová
(1928-?)
Na Dunaji
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:21
olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Karel Musil
(1982)
Krysař
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:22
suchá jehla, ruleta, 2020, 39,5 x 29,8 cm, sign. PD K. Musil 2020, autorský tisk č. 4/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Leopold Musil
(1921-1997)
Déšť na Vltavě
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:23
olej, lepenka, 1961, 67 x 98 cm, sign. PD Musil, rám, vzadu štítek s popisem
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:24
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, Malíř, krajinář, grafik, pedagog, člen Sdružení výtvarníků v Praze a Umělecké besedy. Používal pseudoným Carlo Naston. Studoval kresbu na Liberecké umělecké škole prof. Schafnera, soukromě u prof. Gerharta na Akademii v Bruselu, a na Ak…
Arno Naumann
(1887-1959)
Pasáček v horách
Položka č.: 656Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:25
dřevoryt, 1940, 27,4 x 40 cm, sign. PD Arno Naumann, č. 47/200, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Š. Nauš
Cesta březovým hájem
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:26
akvarel, tuš, ruční papír, 1967, 28,6 x 20,9 cm, sign. PD Š. Nauš 13.9.1967, autor je hudebník zabývající se také výtvarnou tvorbou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lubomír Netušil
Publii Ovidlii Nasonis
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:27
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lubomír Netušil
Atol
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lubomír Netušil
Egypt
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:29
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Abstrakce I
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:31
olej, plátno, 1997, 120 x 80 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:32
fotografie, 23 x 16,5 cm, sign. PD, rám
Při čaji
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:33
linoryt, 1970, 51,8 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Zimní motiv
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:34
olej, dřevotříska, 1939, 53,5 x 69,5 cm, sign. LD, rám, rám místy otlučený, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Akty
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:35
4 x počítačový tisk, 70. léta, 68,3 x 58; 68,5 x 65; 68 x 67,5; 68 x 41,5 cm, na všech grafikách hnědé skvrny / pruhy, při okrajích otrhaný a politý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:36
kombinovaná technika, běloba, papír, 29,5 x 42 cm, rohy pomačkané a ohnuté
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)