Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Toyen
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
katalog, katalog k výstavě kreseb a obrazů v Topičově salonu, Praha, 1945, obs. úv. báseň J. Heislera, text K. Teigeo, 4x čb. reprod. a seznam 61 vyst. prací, volné archy, 16s., zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Fr. Šmejkal: Štyrský a Toyen 1921-1945
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
André Breton: Spojité nádoby
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Pietro Aretino: Život kajícnic
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
bibliofilie, ilustrace na titul. listu a 3 celostr. čb. ilustrace Toyen, 4. sv. edice 69, jako přísně soukromý tisk vydal Jindřich Štyrský, Praha 1932, volné listy v papír. deskách, ex. 53/200, papír domácí simili japan, skvrnky na s. 28-29, hřbet desek při krajích poškozený, dobrý stav, Antikvariát…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Vítězslav Nezval: Řetěz štěstí
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Dora gabe: Dávno (Nekoga)
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Štyrský - Toyen – Nečas: Paříž v noci
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Štyrský - Toyen - Nečas: Průvodce Paříží a okolím
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Georges Bernanos: Pod sluncem satanovým
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kniha, ob. Toyen, překl. B. Reynek, vyd. Jan Fromek, nakladatelství, Odeon, jako 5. svazek knihovny Kosmopolis, Praha, 1928, pův. brož, 344s., restaurováno: archy nově sešity do pův. ob., zažloutlé okraje, přesahy ob. lehce opotřebeny, jinak velmi dobrý a pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqar…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Máj báseň od Karla Hynka Máchy
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
A. Moravia: Lhostejní
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
kniha, dvoubarevná litografie ve frontispisu, návrh kresby na vazbě a exlibris lito na přídeští Toyen, tisk Müller a spol. Turnov, 70. sv. edice Symposion, vydal R. Škeřík, Praha 1933, clpl. vazba se zl. reliéfem, ex. 129/300, 302s., domácí Simili Japan, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Jehan Rictus: Poesie
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Arthur Kunhert: Paganini
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
kniha, upr. Toyen, vyd. R. Škeřík, Praha, 1931, ex. 33/40 na holandském papíře Van Gelder (celkem 440 výtisků), ed. Symposion, sv. 57, pův. nakl. clkžn. vazba se zlacením, 253s., místy odřené desky, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Fr. Halas: Hořec
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)