Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:26
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Josef Mánes při práci
Položka č.: 258716Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:28
litografie, 1920, 36,2 x 43,3 cm, sign. PD AKašpar 1920, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ptáci letí vzhůru
Položka č.: 263497Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:30
akvarel, papír, 1940, 42,2 x 58,5 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1940, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Na procházce v aleji
Položka č.: 263498Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:32
akvarel, tužka, papír, 1940, 42,2 x 58,5 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1940, při okrajilehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Postava na horizontu
Položka č.: 263499Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:34
akvarel, papír, 1943, 30 x 42 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1943, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Postava v krajině
Položka č.: 263500Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:36
akvarel, papír, 1944, 21,5 x 26,8 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 13. XII. 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Sedící akt na pohovce
Položka č.: 263502Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:38
rudka, papír, 1945, 60 x 44 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 45, lehce zašpiněný, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Sedící akt
Položka č.: 263503Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:40
uhel, papír, 1945, 60 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 45, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ležící
Položka č.: 263504Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:42
pastel, papír, 1945, 44 x 60 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, lehce zašpiněný, zvlněný a při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Smrt
Položka č.: 263505Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:44
pastel, papír, 1939, 30 x 44 cm, sig. LD V Pecháček 39, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ďáblové K poslednímu soudu (skica)
Položka č.: 263506Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:46
tuš, papír, 1941, 30 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ráj
Položka č.: 263507Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:48
pastel, papír, 1939, 30 x 44 cm, sign. LD Pecháček Vladimír 39, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ležící akty
Položka č.: 263508Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:50
tuš, papír, 1946, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Pecháček 1946, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Sedící u vody
Položka č.: 263509Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:52
suchá jehla, 1946, 25 x 32,7 cm, sign. PD Vladimír Pecháček, zkušební tisk, lehce zašpiněný, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Hostina (skica)
Položka č.: 263510Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:54
tuš, papír, 30 x 44 cm, sign. PD V Pecháček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Zvěstování (skica)
Položka č.: 263511Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:56
akvarel, tužka, papír, 30 x 44 cm, sign. uprostřed Vladimír Pecháček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Studie Krista
Položka č.: 263512Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:58
tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. uprostřed V. Pecháček 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena která plete (Skica)
Položka č.: 263513Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:00
tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena která plete (Skica)
Položka č.: 263514Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:02
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena která plete (Skica)
Položka č.: 263515Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena u šicího stroje
Položka č.: 263516Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:06
tužka, papír, 1945, 30 x 25 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Studie Krista
Položka č.: 263517Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Studie ženské hlavy
Položka č.: 263518Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:10
tužka, papír, 1945, 21 x 15 cm, monogr. PD V.P. 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Klečící akt
Položka č.: 265967Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:12
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt v šátku
Položka č.: 265968Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:14
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt
Položka č.: 265969Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:16
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Sv. Salvator
Položka č.: 265987Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:18
kolorovaná suchá jehla, 1986, 15,7 x 12,7 cm, sign. PD Karel Chaba 86, pasparta, č. 4/32, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium
Karel Chaba
(1925-2009)
Židovský hřbitov
Položka č.: 265988Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:20
kolorovaná suchá jehla, 1989, 16,7 x 12,2 cm, sign. PD Karel Chaba 89, pasparta, č. 8/30, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium
Pavel Vošický
(1939)
Putifarova žena
Položka č.: 266090Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:22
akryl, lak, papír, 45 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Položka č.: 266843Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:24
tisk, 40,4 x 30,3 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)