Mickey & Boxes

    Položka č.: 255739

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:26

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Josef Mánes při práci

    Položka č.: 258716

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:28

    litografie, 1920, 36,2 x 43,3 cm, sign. PD AKašpar 1920, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Ptáci letí vzhůru

    Položka č.: 263497

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:30

    akvarel, papír, 1940, 42,2 x 58,5 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1940, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Na procházce v aleji

    Položka č.: 263498

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:32

    akvarel, tužka, papír, 1940, 42,2 x 58,5 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1940, při okrajilehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Postava na horizontu

    Položka č.: 263499

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:34

    akvarel, papír, 1943, 30 x 42 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1943, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Postava v krajině

    Položka č.: 263500

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:36

    akvarel, papír, 1944, 21,5 x 26,8 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 13. XII. 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Sedící akt na pohovce

    Položka č.: 263502

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:38

    rudka, papír, 1945, 60 x 44 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 45, lehce zašpiněný, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Sedící akt

    Položka č.: 263503

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:40

    uhel, papír, 1945, 60 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 45, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Ležící

    Položka č.: 263504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:42

    pastel, papír, 1945, 44 x 60 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, lehce zašpiněný, zvlněný a při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Smrt

    Položka č.: 263505

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:44

    pastel, papír, 1939, 30 x 44 cm, sig. LD V Pecháček 39, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Ďáblové K poslednímu soudu (skica)

    Položka č.: 263506

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:46

    tuš, papír, 1941, 30 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Ráj

    Položka č.: 263507

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:48

    pastel, papír, 1939, 30 x 44 cm, sign. LD Pecháček Vladimír 39, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Ležící akty

    Položka č.: 263508

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:50

    tuš, papír, 1946, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Pecháček 1946, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Sedící u vody

    Položka č.: 263509

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:52

    suchá jehla, 1946, 25 x 32,7 cm, sign. PD Vladimír Pecháček, zkušební tisk, lehce zašpiněný, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Hostina (skica)

    Položka č.: 263510

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:54

    tuš, papír, 30 x 44 cm, sign. PD V Pecháček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Zvěstování (skica)

    Položka č.: 263511

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:56

    akvarel, tužka, papír, 30 x 44 cm, sign. uprostřed Vladimír Pecháček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie Krista

    Položka č.: 263512

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:58

    tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. uprostřed V. Pecháček 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena která plete (Skica)

    Položka č.: 263513

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:00

    tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena která plete (Skica)

    Položka č.: 263514

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:02

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena která plete (Skica)

    Položka č.: 263515

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:04

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena u šicího stroje

    Položka č.: 263516

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:06

    tužka, papír, 1945, 30 x 25 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie Krista

    Položka č.: 263517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:08

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie ženské hlavy

    Položka č.: 263518

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:10

    tužka, papír, 1945, 21 x 15 cm, monogr. PD V.P. 1945, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Klečící akt

    Položka č.: 265967

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:12

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Sedící akt v šátku

    Položka č.: 265968

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:14

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Sedící akt

    Položka č.: 265969

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:16

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Sv. Salvator

    Položka č.: 265987

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:18

    kolorovaná suchá jehla, 1986, 15,7 x 12,7 cm, sign. PD Karel Chaba 86, pasparta, č. 4/32, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 265988

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:20

    kolorovaná suchá jehla, 1989, 16,7 x 12,2 cm, sign. PD Karel Chaba 89, pasparta, č. 8/30, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

  • Pavel Vošický

    (1939)

    Putifarova žena

    Položka č.: 266090

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:22

    akryl, lak, papír, 45 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Vlastimil Zábranský

    (1936-2021)

    Položka č.: 266843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:24

    tisk, 40,4 x 30,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)