-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Novoročenka JUDr. Kamila Reslera
Položka č.: 267728Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:26
lept, 1936, 13,1 x 9,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová
Položka č.: 267729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:28
dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Váza s kyticí na stole
Položka č.: 267758Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:30
olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Kurel
Franz Kafka: Zámek
Položka č.: 267942Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:32
divadlení plakát, 1991, 82 x 59 cm, při okraji pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Čechov na Jaltě
Položka č.: 267944Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:34
divadlení plakát, 1996, 100 x 35,5 cm, přeložený, při okrajích pokrčený, místy poškozený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Čech
Thornton Wilder: Naše městečko
Položka č.: 267945Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:36
divadlení plakát, 1992, 62,5 x 45; 58 x 42 cm, návrh na plakát (koláž, tužka, papír) + plakát, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Najbrt
34. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary
Položka č.: 267948Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:38
filmový plakát, 1999, 98 x 68,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Najbrt
34. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary
Položka č.: 267949Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:40
filmový plakát, 1999, 98 x 68,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
WC filme
Položka č.: 267951Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:42
filmový plakát, 67,5 x 47,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Kaiser
Vladimír Morávek: Nuda v Brně
Položka č.: 267952Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:44
filmový plakát, 83 x 58 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kopřiva, Brom
Arthur Shnitzler: Zelený papoušek; Josef Topol: Hodina lásky
Položka č.: 267954Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:46
divadlení plakát, 1971, 97 x 68 cm, zažloutlý, potrhaný, roztržený papír, skvrny na papíře, horší stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kopřiva, Brom, Koudelka
A.P. Čechov: Tři sestry
Položka č.: 267955Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:48
divadlení plakát, 1971, 97 x 68 cm, zažloutlý, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Poš
(1944-2015)
Jakim Jakimov: Pozvání na večírek
Položka č.: 267956Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:50
filmový plakát, 1981, 83,5 x 58,5 cm, DU s Markétou v roce 1992 Petr Poš, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Poš
(1944-2015)
Kresby, grafika
Položka č.: 267958Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:52
výtvarný plakát, 34,5 x 45,5 cm, PN Ahoj Milane! Zastav se Petr Poš, přeložený, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Jasanský
Kamil Lhoták
Položka č.: 267962Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:54
výtvarný plakát, 1980, 90 x 60,5 cm, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Jedlička
Zdeněk Pešánek
Položka č.: 267964Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:56
výtvarný plakát, 99 x 69 cm, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Ševčík
Kilián Ignác Dientzenhofer a umělci jeho okruhu
Položka č.: 267965Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:58
výtvarný plakát, 1989, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
New new painters
Položka č.: 267966Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:00
výtvarný plakát, 84 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Letem českým světem
Položka č.: 267967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:02
výtvarný plakát, 84 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martinek
Statek v zimě
Položka č.: 269980Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:04
olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Krupka
Jihlava
Položka č.: 269981Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:06
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
Položka č.: 273704Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:08
tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Orchidej
Položka č.: 273770Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:10
olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 273777Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:12
olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Tulipány
Položka č.: 273800Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:14
tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Lilie
Položka č.: 273801Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:16
olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 273802Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:18
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nejasná událost
Položka č.: 275890Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:20
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
Položka č.: 278996Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:22
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:24
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO