• Petr Ptáček

    M2 in the Channel (1931)

    Položka č.: 282567

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 15:54

    5x litografie, 2006, 15,2 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 39/100, org. papír. přebal, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Chatrče

    Položka č.: 282568

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 15:56

    lept, 12,5 x 34,2 cm, sign. PD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Sopka

    Položka č.: 282569

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 15:58

    mezottinta, 17,1 x 12 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Michal Vondráček

    Doprava

    Položka č.: 282570

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:00

    ocelorytina, 11,4 x 14,8 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 44/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Položka č.: 282571

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:02

    litografie, 21,2 x 17 cm, sign. PD Ed. Milén, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Muzikanti

    Položka č.: 282572

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:04

    litografie, 1974, 21,9 x 19,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

    Položka č.: 282573

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:06

    litografie, 2005, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 83/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Liesler

    Anděl

    Položka č.: 282574

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:08

    litografie, 21,2 x 15,7 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Na náměstí

    Položka č.: 282575

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:10

    litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD Janča, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Konůpek

    Hvězdář

    Položka č.: 282576

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:12

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    Na pumpě

    Položka č.: 282577

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:14

    litografie, 2006, 15,2 x 19,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 61/140, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Dům na stráni

    Položka č.: 282578

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:16

    lept, 15,3 x 21,4 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Práce na poli

    Položka č.: 282579

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:18

    lept, 15,3 x 21,7 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Velikonoce

    Položka č.: 282580

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:20

    lept, 18,1 x 16 cm, sign. PD Ant. Majer, č. 43/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 282581

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:22

    dřevoryt, 24,2 x 18 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Mečový tanec

    Položka č.: 282582

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:24

    litografie, 1959, 18,2 x 24,5 cm, sign. DU Karel Beneš 1959, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lucie Šubová

    Mariáš

    Položka č.: 282583

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:26

    lept, 1999, 14,8 x 21,3 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 6/7, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Lucie Šubová

    Stavení

    Položka č.: 282584

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:28

    akvatinta, lept, 1999, 24,9 x 18,2 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 2/4, drobná skvna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Aleš Kublák

    Obrázek 43

    Položka č.: 282708

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:30

    olej, akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Aleš Kublák

    Obrázek 37

    Položka č.: 282709

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:32

    olej, akryl, plátno, 2020, 40 x 30 cm, monogr. PD AK 20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:00

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:02

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:04

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Položka č.: 200758

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:06

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:08

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:10

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Stanislav Vajce

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:12

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Michal Landa

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:14

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Václav Herink

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:16

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Položka č.: 207999

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:18

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)