Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Motiv u Štěkně

    Položka č.: 254870

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 16:29

    olej, plátno, 1945, 87 x 71 cm, sign. vzadu B. Ullrych

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 254871

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:00

    olej, papír, 1945, 33 x 43 cm, sign. LD B. Ullrych 45, rám

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    Položka č.: 254872

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:01

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 72 x 90 cm

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chlapci u vody II

    Položka č.: 254873

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:02

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 1936, 68 x 88 cm, sign. LD B. Ullrych 1936

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sušení prádla

    Položka č.: 254874

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:03

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 70 x 89 cm

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři dívky

    Položka č.: 254875

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:04

    tempera, karton, 70,8 x 53,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 254876

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:05

    olej, plátno, 1930, 70 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 30, plátno na okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 254877

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:06

    olej, karton, 47 x 61,5 cm, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na okrajích odřeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Svačina

    Položka č.: 254878

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:07

    tempera, karton, 1945, 54 x 71,2 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, okraje malby sedřeny, poničené rohy, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na sadě

    Položka č.: 254879

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:08

    tempera, karton, 1948, 48 x 67,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1948, lehce odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U rybníku

    Položka č.: 254880

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 14:09

    tempera, karton, 1938, 48 x 68,5 cm, sign. LD B. Ullrych 38, na okrajích odřeno , na rozích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 255354

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:13

    tužka, kvaš, papír, 1945, 43,7 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    U raněného

    Položka č.: 255355

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:14

    tužka, kvaš, papír, 1936, 43,2 x 57 cm, sign. PD B. Ullrych 36, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mlýn v Přebovonách

    Položka č.: 255356

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:15

    tempera, karton, 66,5 x 50,3 cm, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, nepatrné odření u okrajů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 255357

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:16

    tempera, karton, 46,5 x 61,5 cm, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, odřené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 255358

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:17

    olej, karton, 1942, 34 x 27 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    Položka č.: 255359

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:18

    olej, karton, 1933, 28 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na dříví

    Položka č.: 255360

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:19

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 82 x 78 cm

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    U studny

    Položka č.: 255361

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:20

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 70 x 88 cm

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    Položka č.: 255362

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:21

    olej, karton, 1943, 37 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 43, rám

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    U jezu

    Položka č.: 255363

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:22

    olej, plátno, 1944, 32 x 37,5 cm, sign. PD B. Ullrych, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jezírko v lese

    Položka č.: 255364

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:23

    olej, karton, 51,5 x 72,5 cm, odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky ze psem

    Položka č.: 255365

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:24

    tempera, karton, 44 x 60 cm, lehce odřeno na okrajích, LH na rohu poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    Položka č.: 210450

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:10

    tužka, kvaš, papír, 32,4 x 41,5 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    Položka č.: 210455

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:12

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 34 x 44,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:14

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Habana - Castle Moro

    Položka č.: 210458

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:16

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před deštěm

    Položka č.: 211436

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:20

    tužka, akvarel, papír, 1917, 37,3 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych 17, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 211437

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:22

    akvarel, papír, 1916, 34,5 x 22,8 cm, sign. PD Ullrych 16, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    Položka č.: 228085

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:36

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)