-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
Položka č.: 254293Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:20
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
Položka č.: 254295Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:22
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické …
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Minaret
Položka č.: 254968Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:24
litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek
(1967)
Massif de LĚsterel
Položka č.: 256165Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:26
serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Der Engel
Položka č.: 256172Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:28
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Anděl
Položka č.: 256173Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:30
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa
Položka č.: 256191Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. …
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová
(1905-1993)
Omluva za nedodržení temínu výstavy adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)
Položka č.: 257300Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:34
inkoust, papír, 1942, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zikmund
(1893-1955)
Kartička s krátkou zprávou a podpisem
Položka č.: 257301Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:36
inkoust, papír, 1943, korespondence, adresováno p. Pošovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich a Jiří Suchý
Položka č.: 257337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:38
tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
Položka č.: 257340Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Týden pro duševní zdraví
Položka č.: 257341Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:42
tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Joska Skalník
Položka č.: 257342Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:44
tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sbírky českého umění dvacátého století
Položka č.: 257359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:46
tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V Neudert
Náš dům v asanaci
Položka č.: 257374Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:48
tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Palermo
Položka č.: 257406Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:50
mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Volavka červená (samice)
Položka č.: 257418Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:52
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Náměstí v Uherském Hradišti
Položka č.: 257900Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:54
dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
Položka č.: 258399Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Horáček
Vodní hladina
Položka č.: 259144Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:58
pastel, papír, 27 x 50 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Stromy
Položka č.: 259148Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:00
tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
Položka č.: 259165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:02
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)
Položka č.: 260919Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:04
tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla,…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
7 x pohlednice z Vysokých Tater
Položka č.: 260926Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:06
7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)
Položka č.: 260928Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:08
8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Dva lazaři a důstojník
Položka č.: 261065Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:10
tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Maják
Položka č.: 261066Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:12
fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku
Položka č.: 261073Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:14
tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.
Položka č.: 261074Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:16
tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původ…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!
Položka č.: 261075Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní p…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO