-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Kopec
Položka č.: 282281Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:12
suchá jehla, 12 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 9/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza v okně
Položka č.: 282282Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:11
suchá jehla, 10, 4 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Člověk s koněm
Položka č.: 282283Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:10
suchá jehla, 11, 8 x 7, 5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Myslivec
Položka č.: 282284Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:23
litografie, 1974, 2, 5 x 3, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 282285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:22
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 70
Položka č.: 282286Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:21
litografie, 1975, 6 x 3, 8 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 80
Položka č.: 282287Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:20
litografie, 1979, 13,4 x 19, 9 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 50
Položka č.: 282288Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:19
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Ondřej Michálek
(1947)
Pokoj
Položka č.: 282289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:25
dřevoryt, 15 x 9 cm, sign. PD Ondřej Michálek, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Zámek
Položka č.: 282290Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:26
litografie, 12 x 7, 4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Palečková
(1962)
Holoubek
Položka č.: 282291Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:27
litografie, 12, 59, 7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č.163/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sivko
(1948)
Keř
Položka č.: 282292Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:29
serigrafie, 11, 2 x 8 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Storchová
(1936)
Peří
Položka č.: 282293Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:30
litografie, 11, 9 x 8 cm, sign. PD H. Storchvá, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 282294Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Svatoš
(1953)
Železářství pana Čapka
Položka č.: 282295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:32
tisk, 1998, 20 x 15 cm, sign. DU Ivan Svatoš, 1998, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Objetí
Položka č.: 282296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:33
dřevoryt, 10 x 8, 3 cm, sign. PD Šafránek, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Knedlhansová
Vila
Položka č.: 282297Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:01
lept, 1975, 13 x 23,5 cm, sign. PD Blanka Knedlhansová, č. 10/80, přeložený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Květina
Položka č.: 282298Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:02
dřevoryt, 7,7 x 5,9 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Potok
Položka č.: 282299Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:03
lept, 15,5 x 21 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malá Skála
Položka č.: 282300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:05
litografie, 15,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U řeky
Položka č.: 282301Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:06
lept, 1957, 12 x 13 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Boží muka
Položka č.: 282302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Za volantem
Položka č.: 282303Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:23
lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Pohřeb
Položka č.: 282307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
V nemocnici
Položka č.: 282308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 282309Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Spící žena
Položka č.: 282310Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
U bar baru
Položka č.: 282311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:07
uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Sidon?
Na řece
Položka č.: 282313Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Štiková
(1929-2000)
Navečer u rybníka
Položka č.: 282314Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čapkova Strž
Položka č.: 282315Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:00
litografie, 1994, 13,2 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1994
Položka č.: 282316Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:02
litografie, 1993, 13,9 x 8,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pražský hrad
Položka č.: 282317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:04
litografie, 1994, 14,2 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Rudolfova štola
Položka č.: 282318Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:06
litografie, 1996, 15,2 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 282319Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08
litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 282320Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:10
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1992
Položka č.: 282321Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:12
litografie, 1991, 14,3 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 91, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1995
Položka č.: 282322Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:14
litografie, 1994, 14,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Švadlenka
Položka č.: 282323Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16
dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1989
Položka č.: 282324Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:18
litografie, 1988, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Schwarzenberský palác
Položka č.: 282325Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:20
dřevoryt, 1982, 14,1 x 7 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vesnice
Položka č.: 282326Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
KČ 25.12.1938
Položka č.: 282327Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:24
litografie, 1988, 11,8 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Slunečnice a vrba
Položka č.: 282328Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:26
litografie, 1952, 18,3 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinský, lehce zažloutlý papír, skvrna na papíře , Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1960
Položka č.: 282329Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:28
litografie, 1959, 17,1 x 10,6 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1959
Položka č.: 282330Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:30
litografie, 1958, 17,2 x 10,5 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1966
Položka č.: 282331Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:32
litografie, 1967, 10,5 x 15,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Rybáři
Položka č.: 282332Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:34
lept, 1929, 11,2 x 8,3 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Podobizna nakladatele Václava Petra
Položka č.: 282333Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:36
lept, 9,5 x 6 cm, sign. PD C.Bouda, č. 14/18, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Žebráci
Položka č.: 282334Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:38
lept, 13,3 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1971
Položka č.: 282335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:40
tuš, papír, 9,5 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Hrad Pecka
Položka č.: 282336Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:42
litografie, 10,5 x 16,1 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 282337Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:44
litografie, 1948, 14,5 x 10 cm, monogr. PD na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Milenci
Položka č.: 282338Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:46
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1967
Položka č.: 282339Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48
litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 282340Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:50
litografie, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Milenci
Položka č.: 282341Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:52
litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Závodník a dívka s balónky
Položka č.: 282342Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:54
litografie, 1971, 17,7 x 7,2 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednárik
(1938)
Exlibris
Položka č.: 282343Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:56
lept, 1998, 12,8 x 8,2 cm, sign. PD L. Bednárik 98, č. 72/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednárik
(1938)
Exlibris
Položka č.: 282344Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:58
lept, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Nekolný
Na koupališti
Položka č.: 282345Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:00
pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Dívka
Položka č.: 282346Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:02
litografie, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Otava
(1950)
Motýli
Položka č.: 282347Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:04
lept, 1986, 10,7 x 19,3 cm, sign. PD Jan Otava 1986, č. 47/150, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný
(1943)
Pole
Položka č.: 282348Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:06
suchá jehla, 14,8 x11,5 cm, sign. DU Emm. Ranný, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Ondrušková - Wünschová
(1940)
Dívka
Položka č.: 282349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:08
litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Junek
(1913-1976)
PF 1973
Položka č.: 282350Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:10
litografie, 1972, 19,5 x 19 cm, sign. PD V. Junek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Kozorožec
Položka č.: 282351Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:12
dřevoryt, 13,9 x 9,3 cm, sign. PD O. Štáfl, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Středomořská vesnička
Položka č.: 282352Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:14
dřevoryt, 13,7 x 11,6 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Mlýn
Položka č.: 282353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:16
lept, 1988, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 110/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Ostrovy
Položka č.: 282354Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:18
lept, 13,7 x 11,8 cm, sign. DU J. Pileček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Srdce
Položka č.: 282355Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:20
lept, 1990, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Pileček 90, č. 3/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Orel
Položka č.: 282356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:22
lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Nakladatelství Bonaventura 1990 - 2000
Položka č.: 282357Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:24
lept, 2000, 14,5 x 9,4 cm, sign. PD J. Pileček 2000, č. 101/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Obraz
Položka č.: 282358Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:26
lept, 1994, 12,6 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 94, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Švanda Dudák
Položka č.: 282359Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:28
kolorovaná litografie, 17 x 27 cm, sign. DU AMoravec, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
U rybníčku
Položka č.: 282360Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:30
kolorovaná litografie, 1986, 17,5 x 24 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Sáně
Položka č.: 282361Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:32
kolorovaná litografie, 17 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pohřební průvod
Položka č.: 282362Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:34
suchá jehla, 9,8 x 13 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Muzikanti
Položka č.: 282363Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:36
kolorovaná litografie, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Odpočinek
Položka č.: 282364Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:38
kolorovaná litografie, 1981, 17 x 23,5 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na saních
Položka č.: 282365Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:00
kolorovaná litografie, 1982, 17 x 24 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Koně
Položka č.: 282366Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:02
kolorovaná litografie, 1947, 13 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec 47, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka v šátku
Položka č.: 282367Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:04
litografie, 17 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Toaleta
Položka č.: 282368Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:06
kolorovaný dřevoryt, 9,8 x 8 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Akt
Položka č.: 282369Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:08
litografie, 1983, 19,5 x 13,2 cm, sign. PD KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Akt
Položka č.: 282370Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:10
litografie, 1983, 19,6 x 12,9 cm, sign. DU KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Praha stověžatá
Položka č.: 282371Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:12
litografie, 1974, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD Karel Beneš 74, č. 102/150, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 282372Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:14
litografie, 2009, 12,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník
Položka č.: 282373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:16
litografie, 2009, 19,9 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Avia B.H1
Položka č.: 282374Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:18
litografie, 2006, 11,8 x 20,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 66/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Appolinaire
Položka č.: 282375Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:20
lept, 15,7 x 10 cm, sign DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Portrét dívky
Položka č.: 282376Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:22
lept, 15 x 6,3 cm, sign. PD K. Šafář, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Plachetnice
Položka č.: 282377Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:24
lept, 15,1 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 92/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 282378Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:26
dřevoryt, 12,7 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 177/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dívka s krystaly
Položka č.: 282379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:28
lept, 13 x 8,9 cm, sign. PD Kábrt, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Stařena
Položka č.: 282380Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:30
lept, 1983, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Kábrt 83, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO