• Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s kočkou

    Položka č.: 276792

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40

    litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Smíchovský přístav

    Položka č.: 281814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22

    litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba II.

    Položka č.: 282463

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:00

    tužka, papír, 2011, 123,5 x 84,5 cm, sign. LD Eliška Černá 16. 5. 2011, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba I.

    Položka č.: 282462

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:01

    tužka, papír, 105, 89,3 cm, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lípa

    Položka č.: 278926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:16

    pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Půlnoční město

    Položka č.: 268674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:10

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květiny ve váze

    Položka č.: 282479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27

    olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282478

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28

    monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba sedící ženy II.

    Položka č.: 282470

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:02

    uhel, papír, 2011, 200 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba kostry II.

    Položka č.: 282469

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:03

    uhel, papír, 192 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Duny

    Položka č.: 250683

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41

    litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba sedící ženy

    Položka č.: 282467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:04

    uhel, papír, 2011, 179,5 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2.5. 2011, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba ženy II.

    Položka č.: 282466

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:05

    uhel, papír, 2011, 175,5 x 105,5 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba ženy I.

    Položka č.: 282465

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:06

    uhel, papír, 2011, 129,5 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba kostry I.

    Položka č.: 282464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:07

    uhel, papír, 209 x 106 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybáři

    Položka č.: 274415

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07

    litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Černá

    Figurativní kresba III.

    Položka č.: 282468

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:08

    uhel, papír, 167 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 257359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:46

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joska Skalník

    (1948)

    Joska Skalník

    Položka č.: 257342

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:44

    tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Němec

    Poslední mutace optimismu - komiks

    Položka č.: 257340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:40

    tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Tempus tibi verum indico

    Položka č.: 282385

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:40

    lept, 14,3 x 10,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Orel

    Položka č.: 282356

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:22

    lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1971

    Položka č.: 282335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:40

    tuš, papír, 9,5 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Akt

    Položka č.: 282141

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:58

    suchá jehla, 12 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Džbán s konvalinkami

    Položka č.: 282140

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:56

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook