-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba II.
Položka č.: 282463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:00
tužka, papír, 2011, 123,5 x 84,5 cm, sign. LD Eliška Černá 16. 5. 2011, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba I.
Položka č.: 282462Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:01
tužka, papír, 105, 89,3 cm, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:16
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:10
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Květiny ve váze
Položka č.: 282479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27
olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28
monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba sedící ženy II.
Položka č.: 282470Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:02
uhel, papír, 2011, 200 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba kostry II.
Položka č.: 282469Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:03
uhel, papír, 192 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Duny
Položka č.: 250683Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41
litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba sedící ženy
Položka č.: 282467Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:04
uhel, papír, 2011, 179,5 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2.5. 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba ženy II.
Položka č.: 282466Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:05
uhel, papír, 2011, 175,5 x 105,5 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba ženy I.
Položka č.: 282465Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:06
uhel, papír, 2011, 129,5 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba kostry I.
Položka č.: 282464Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:07
uhel, papír, 209 x 106 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba III.
Položka č.: 282468Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:08
uhel, papír, 167 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sbírky českého umění dvacátého století
Položka č.: 257359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:46
tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Joska Skalník
Položka č.: 257342Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:44
tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
Položka č.: 257340Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Tempus tibi verum indico
Položka č.: 282385Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:40
lept, 14,3 x 10,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Orel
Položka č.: 282356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:22
lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1971
Položka č.: 282335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:40
tuš, papír, 9,5 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
Položka č.: 282141Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:58
suchá jehla, 12 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán s konvalinkami
Položka č.: 282140Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:56
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO