-
Volkov
Borovice
Položka č.: 267440Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:43
pastel, papír, 34 x 21 cm, sign. PD Volkov, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Al. Židlický
Lesní potok
Položka č.: 282766Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:42
tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
Položka č.: 282545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:02
fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
Položka č.: 282544Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:03
fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Al. Židlický
Kachny nad rybníkem
Položka č.: 282765Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:40
tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlk
Pohled do kraje
Položka č.: 282762Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34
olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Houslista
Položka č.: 269369Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Zillich
(1829-1896)
Matka s dítětem
Položka č.: 263606Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:45
tužka, papír, 20,3 x 20,5 cm, monogr. PD Z, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Svatý Antonín Paduánský
Položka č.: 263493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24
akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
Položka č.: 282813Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:06
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:04
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
Položka č.: 282783Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:09
fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Strahovský kostel II.
Položka č.: 268902Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:47
litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Strahovský kostel
Položka č.: 268901Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:48
litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V Písnici
Položka č.: 268899Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:50
suchá jehla, 1954, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:35
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlk
Letní krajina
Položka č.: 282761Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32
olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
Položka č.: 282782Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:10
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Konopiště
Položka č.: 282781Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:11
fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
Položka č.: 282547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:12
fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Pomník
Položka č.: 253828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:18
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Zvonice
Položka č.: 253827Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:19
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Okno chrámu
Položka č.: 253826Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona II.
Položka č.: 257749Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona I.
Položka č.: 257748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona III.
Položka č.: 257750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona IV.
Položka č.: 257752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona V.
Položka č.: 257751Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Radnice v Brně
Položka č.: 257710Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54
akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO