• Volkov

    Borovice

    Položka č.: 267440

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:43

    pastel, papír, 34 x 21 cm, sign. PD Volkov, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Al. Židlický

    Lesní potok

    Položka č.: 282766

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:42

    tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Venkovský kostelík

    Položka č.: 282545

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:02

    fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na venkovské stavení

    Položka č.: 282544

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:03

    fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Al. Židlický

    Kachny nad rybníkem

    Položka č.: 282765

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:40

    tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlk

    Pohled do kraje

    Položka č.: 282762

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34

    olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Senoseč

    Položka č.: 282442

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:13

    dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Houslista

    Položka č.: 269369

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Zillich

    (1829-1896)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 263606

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:45

    tužka, papír, 20,3 x 20,5 cm, monogr. PD Z, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 263493

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24

    akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Před sv. Vítem

    Položka č.: 282813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:06

    fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Kytice

    Položka č.: 282045

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:04

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zříceninu

    Položka č.: 282783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:09

    fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Strahovský kostel II.

    Položka č.: 268902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:47

    litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Strahovský kostel

    Položka č.: 268901

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:48

    litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    V Písnici

    Položka č.: 268899

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:50

    suchá jehla, 1954, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šafránek

    (1947)

    Trávy I.

    Položka č.: 263556

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:35

    dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlk

    Letní krajina

    Položka č.: 282761

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32

    olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na Karlštejn

    Položka č.: 282782

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:10

    fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Konopiště

    Položka č.: 282781

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:11

    fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled do interiéru

    Položka č.: 282547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:12

    fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Pomník

    Položka č.: 253828

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:18

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Zvonice

    Položka č.: 253827

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:19

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Okno chrámu

    Položka č.: 253826

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona II.

    Položka č.: 257749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona I.

    Položka č.: 257748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona III.

    Položka č.: 257750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona IV.

    Položka č.: 257752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona V.

    Položka č.: 257751

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Radnice v Brně

    Položka č.: 257710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54

    akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook