• Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se srpem

    Položka č.: 282240

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:36

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Orel

    Položka č.: 279367

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:38

    dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Milenci

    Položka č.: 279366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:36

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    Kašna

    Položka č.: 279362

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:30

    ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž u stolu

    Položka č.: 262438

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava muže

    Položka č.: 262437

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Tváře - skica

    Položka č.: 262436

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07

    tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282177

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:16

    linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Blabolilová

    (1948)

    Podzim

    Položka č.: 282166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:54

    lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- na podstavci

    Položka č.: 282248

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:37

    rudka, propiska, papír, 25 x 19 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sivko

    (1948)

    Žena ve stromě

    Položka č.: 270041

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:28

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 270039

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:02

    litografie, 7,6 x 13,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Fišárek

    (1973)

    Bez názvu

    Položka č.: 264237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:35

    kombinovaná technika, papír, 1995, 17,5 x 21 cm, sign. PD Fišárek 95, rám, Vystudoval v ateliéru animovaného filmu a televizní grafiky na VŠUP u profesora Barty, absolvoval v roce 1999. Pracuje jako grafický designer a animátor ve svém vlastím studiu Oficina. Hraje na bicí v kapele Mezon., Antikvari…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy

    Položka č.: 282233

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:38

    tuš, tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- tančící

    Položka č.: 282234

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:39

    tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Vyskočil

    Rodina

    Položka č.: 282258

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:08

    tužka, uhel, papír, 1935, 30 x 21,5 cm, sign. PD V. Vyskočil, přeložený papír, při pravém okraji mimo kresbu natržený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 278816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- v pololehu

    Položka č.: 282250

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:40

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- opírající se o zem

    Položka č.: 282239

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:43

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- upravující si vlasy

    Položka č.: 282243

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:44

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- podepírající si hlavu

    Položka č.: 282244

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:45

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- tancující

    Položka č.: 282245

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:46

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- stojící

    Položka č.: 282241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:47

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se srpem

    Položka č.: 282249

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:48

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    U bar baru

    Položka č.: 282311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:07

    uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Stojící žena

    Položka č.: 261295

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:02

    tužka, papír, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Jaroslav Poš, jemně zažloutlý, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Plačící žena

    Položka č.: 282219

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:40

    dřevoryt, 1948, 12 x 7,5 cm, sign. DU Albich, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 282215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:32

    dřevoryt, 9,2 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka u tůně

    Položka č.: 278857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:44

    dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook