František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:36
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilian Švabinský
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:33
litografie, 1929, 18 x 14 cm, sign. DU M. Švabinský, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, čle…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Portrét
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:29
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Eva Šlachtová
(1929-2013)
Zrození vesmíru
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:26
lept, 1998, 59 x 42,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 6/20
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Na sena
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:25
lept, 1942, 40,3 x 30,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Mlýn
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:24
linoryt, 25 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Konvolut s motivem lodi
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:20
barevný lept, 14,2 x 7,3, 15,8 x 6,3, 13 x 5,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 28/100, 71/90, 73/100, místy zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Svolinský?
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:19
akvarel, papír, 1920, 18 x 23 cm, sign. PD K. S. 20, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Pasáci
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:12
litografie, 32,5 x 43 cm, sign. PD AStrnadel, č. 166/300, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Strašák a dívky
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:11
litografie, 32 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Irena Třešňáková
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:41
tuš, papír, 23,7 x 33 cm, popsáno na původní paspartě, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Poslední cesta
Položka č.: 891Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:28
lept, 1943, 18,5 x 25 cm, sign. PD K. Štěch 1943, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
V parku
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:23
dřevoryt, 35 x 30 cm, značeno LD P. Š., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Straka
(1919-?)
Pernštýn - detail hradu
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:07
bromostříbrná fotografie, 50,5 x 49,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Krajina s kapličkou
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:01
olej, sololit, 21 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Břízy
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Kvetoucí stromy
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:59
tempera, běloba, papír, 18,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vlastimil Zábranský
Hlavy
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Voborský
(1874)
Rybaření
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:58
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
Postavy
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:18
dřevoryt, 39, 9 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zeman
Uherské u Hajdů
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:18
olej, lepenka, 50 x 65 cm, sign. PD J. Zeman
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zeman
Valašský statek
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:17
olej, karton, 1941, 64 x 50 cm, sign. PD J Zeman
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Konečný
(1907-1989)
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:05
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
Karel Oberthor
Řecko
Položka č.: 282734Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:54
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
Položka č.: 275161Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:18
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
Položka č.: 275160Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:16
Stanislav Feikl
(1883-1933)
Tání
Položka č.: 261225Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:24
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Strom
Položka č.: 279178Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:26
Karel Černý
(1910-1960)
Položka č.: 282724Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02