• Martin Němec

    Poslední mutace optimismu - komiks

    Položka č.: 257340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:40

    tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Týden pro duševní zdraví

    Položka č.: 257341

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:42

    tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joska Skalník

    (1948)

    Joska Skalník

    Položka č.: 257342

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:44

    tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 257359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:46

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V Neudert

    Náš dům v asanaci

    Položka č.: 257374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:48

    tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Palermo

    Položka č.: 257406

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:50

    mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Volavka červená (samice)

    Položka č.: 257418

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:52

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 257900

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:54

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 258399

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:56

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    Položka č.: 259144

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:58

    pastel, papír, 27 x 50 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 259148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:00

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina v lesích

    Položka č.: 259165

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:02

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)

    Položka č.: 260919

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:04

    tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla,…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    Položka č.: 260926

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:06

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    Položka č.: 260928

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:08

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Dva lazaři a důstojník

    Položka č.: 261065

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:10

    tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Maják

    Položka č.: 261066

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:12

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 261073

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:14

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.

    Položka č.: 261074

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:16

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původ…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 261075

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní p…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Tichý dům

    Položka č.: 262620

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:20

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Marylin

    Položka č.: 262622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:22

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té do…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Krebs

    (1948-2003)

    Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...

    Položka č.: 262623

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 262629

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:26

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 262647

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:28

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Horký

    Horská krajina

    Položka č.: 263402

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:30

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zeď

    Položka č.: 264444

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:32

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce (návrh ilustrace)

    Položka č.: 265764

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:34

    lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 266379

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:36

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 266420

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:38

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook