• Jiří Janda

    Struktury 2

    Položka č.: 254508

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:45

    litografie, 2017, 19 x 27, 5 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 5/9

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Janda

    MHD1 A

    Položka č.: 254509

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:46

    litografie, 2016, 25 x 19 cm, sign. PD JJanda 16, č. 2/18

  • Jiří Janda

    Balada o dívce

    Položka č.: 254510

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:47

    suchá jehla, 1995, 15, 5 x 23 cm, sign. PD JJanda 95, č. 16/20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Janda

    Pozorující a pozorovaný

    Položka č.: 254511

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:48

    suchá jehla, 1995, 24, 5 x 21, 5 cm, sign. PD JJanda 95, č. 2/20

  • Jiří Janda

    Svinuté struny

    Položka č.: 254512

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:49

    litografie, 2018, 24 x 22 cm, sign. PD JJanda 2018, č. 3/8

  • Jiří Janda

    Struktury I

    Položka č.: 254513

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:50

    litografie, 2017, 21 x 30 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 3/5

  • Jiří Janda

    Položka č.: 254514

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:51

    litografie, 2016, 38 x 57 cm, sign. PD JJanda 2016, č. 6/7

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Janda

    MHD 3 C

    Položka č.: 254515

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:52

    litogafie , 2016, 29, 5 x 40 cm, sign. PD JJanda 2016, č. 3/8

  • Jiří Janda

    MHD 3 A

    Položka č.: 254516

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:53

    litografie, 2016, 29 x 40 cm, sign. PD JJanda 2016, č. 6/6

  • Jiří Janda

    V zahradě

    Položka č.: 254517

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:54

    litografie, 2018, 54 x 43 cm, sign. PD JJanda 2018, č. 4/8

  • Jevgenij Maiseyeu

    (1993)

    Úplněk

    Položka č.: 254520

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:57

    litografie, 2019, sign. PD MY 2019, č. 1/4

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jevgenij Maiseyeu

    (1993)

    Surfing

    Položka č.: 254521

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:58

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Jeseník

    Položka č.: 254522

    Vyvolávací cena: 4.350 CZK (174 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 20:59

    olej, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. LD 2020 Cerha V.

    Aktuální cena: 4.350 CZK (174 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Beskydy

    Položka č.: 254523

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 21:00

    olej, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. LD Cerha V. 2020

  • Michael Rittstein

    Sex po přechodu

    Položka č.: 254524

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 21:01

    sítotisk, 1980, 17 x 21 cm, sign. PD M.Rittstein 80, č. 12/35, soupis Hédervári č. 35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Beneš

    Dívky

    Položka č.: 237301

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:00

    litografie, 1973, 8,7 x 12,4 cm, sign. DU K. Beneš 73, 20/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Zátiší II.

    Položka č.: 224938

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:01

    monotyp, 33,5 x 19 cm, sign. PD V. Boháč, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Položka č.: 224937

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:02

    monotyp, 1986, 24 x 19 cm, sign. PD V. Boháč, PF 1987, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Dvě dívky

    Položka č.: 212802

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:03

    akvarel, tuš, ruční papír, 20,8 x 29,5 cm, monogr. PD V. B. 1947, při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vzpomínka na Göteborg I.

    Položka č.: 241645

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:04

    tempera, karton, 35 x 56 cm, sign. PD VB 50, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 241644

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:05

    tempera, karton, 69,5 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Hampl

    Žena a muž

    Položka č.: 237309

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:06

    akvatinta, 10,7 x 7,8 cm, sign. PD Petr Hampl, 78/100, Exeroticis Josef Třešnák, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Heřman

    Na břehu Vltavy - Praha

    Položka č.: 189063

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:07

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Na Vltavě - Praha II.

    Položka č.: 189062

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:08

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Dotek anděla

    Položka č.: 189061

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:09

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivo Holý

    Dirigent

    Položka č.: 217769

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:10

    litografie, 1964, 17 x 12,5 cm, sign. PD Holý Ivo 64, autorský tisk, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Pivoňky

    Položka č.: 248857

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:11

    akvarel, karton, 63 x 87 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marie Chadimová - Martinová

    (1922-1987)

    Portrét dívky

    Položka č.: 250224

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:12

    linoryt, 1974, 28,8 x 23 cm, sign. PD M. Martinová 74, 143/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybáři

    Položka č.: 206650

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:13

    litografie, 11,8 x 37,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně pokrčený a při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jiří Janda

    (1936-2011)

    Balada o dívce

    Položka č.: 210856

    Plánované ukončení: 03. 03. 2021 13:14

    lept, akvatinta, 1995, 15,7 x 23,3 cm, sign. PD J Janda 95, 20/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)