• Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:11

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Akt studie z Fete de Neuilly

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:12

    tužka, papír, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Kupka, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:13

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aleš Lamr

    Postavy plameny

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:14

    litografie, 1993, 58 x 39 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 11/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Kameny stíny

    Položka č.: 744

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:15

    litografie, 1998, 59 x 39,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 2/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:16

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Lauda

    (1896-1959)

    Medvěd (mísa)

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:17

    pálená glazovaná hlína, 1933, v. 19,3 cm, značeno Lauda, prémie SVÚ Mánes na rok 1933, místy drobná poškození, žák prof. S. Suchardy, J. Drahoňovského a J. Štursy, spoluzakladatel Nové skupiny, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:18

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 748

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:19

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 749

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:20

  • Kamil Lhoták

    Dr. M. Novotný, PF 82

    Položka č.: 750

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:21

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Vzducholoď, PF 85

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:22

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:23

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Casa Axel Munthe I.

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:24

    litografie, 18 x 18,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Casa Axel Munthe II.

    Položka č.: 754

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:25

    litografie, 18 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:26

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Brýle mámení

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:27

    litografie, 1994, 20,9 x 15,4 cm, sign. PD Liesler 94, č. 113/207, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Liesler

    Koráb

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:28

    litografie, 1994, 17,4 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 94, č. 111/207, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jiří Lindovský

    Police

    Položka č.: 758

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:29

    sítotisk, 2001, 28 x 30 cm, sign. PD J. Lindovský 2001, č.36/65, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Switbert Lobisser

    (1878-1943)

    Cesta Marie přes hory

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:30

    dřevoryt, 15 x 32 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Lyer

    Přívoz u Prahy v Roztokách

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:31

    pastel, papír, 1942, 47 x 66 cm, sign. PD Jan Lyer 1942, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Večer (Pohled na Jičín)

    Položka č.: 761

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:32

    dřevoryt na japanu, 7 x 10,1 cm, sign. PD A. Macková, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Ex libris Máni Jančákové

    Položka č.: 762

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:33

    dřevoryt, 17 X 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 763

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Malý

    Pes

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:35

    tisk, 1974, 23,5 x 40 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1974, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 765

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:36

  • Daniel Meller

    Stádo

    Položka č.: 766

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:37

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Tomáš Kubíček (Kentaur na lovu)

    Položka č.: 767

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:38

    dřevoryt, 9 x 11 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Agáta

    Položka č.: 768

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:39

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)