• Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Mrtvá srna

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:01

    dřevoryt, 34,6 x 32,3 cm, sign. LD F. Duša, PD značeno ve štočku F. Duša, DU slepotiskové razítko, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Dvořák - Šumavský

    (1887-1964)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:02

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní odpoledne

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:03

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 77/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Paul Emil Felix

    Dívka s andělem

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:04

    akvatinta, 17,4 x 12,3 cm, sign. PD P. E. Felix, rám, mírně zažloutlý papír, v horních rozích skvrny od vody, nezasahuje do tisku, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Petr Ferebauer

    Letní večer - železnice

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:05

    olej, deska, 118,5 x 100,5 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Audience

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:06

    litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD Fiala, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Ptačí hry - tygr

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:07

    litografie, 2018, 27,8 x 19,3 cm, sign. PD Fiala 18, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Ptačí hry - zebra

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:08

  • Petr Fiala

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:09

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2018, č. 29/45

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Údolí zapomnění

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:10

    barevná litografie, 2016, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2015, č. 33/40

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:11

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrea Forsterová

    Hledání ideálu

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 20.700 CZK (828 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:12

    olej, plátno, 70 x 85 cm, sign. PD Forsterová, rám, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 20.700 CZK (828 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:13

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:14

    faksimile dřevorytu, ruční papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:15

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Salaš (Slovensko)

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zahrada u Bertramky

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:17

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Interiér (Město při náletu)

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:18

    litografie, 1946, 33,8 x 45,3 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, č. 20/25, provenience: z pozůstalosti autora, vzadu razítko galerie Vltavín, 8.2.-20.3.2005, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:19

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:21

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:22

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:23

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:24

  • František Gross

    (1909-2000)

    Postava

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:25

    kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:26

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:27

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • František Gross

    (1909-2000)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 637

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:28

    kresba tužkou, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F.Gross

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Zima

    Položka č.: 638

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:29

    vintage gelatin silver print, 31,5 x 25,8 cm, sign. vzadu Alexander Hackenschmied, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Aventinská mansarda

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 639

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 09:30