Jana Boudová

(1931-2001)

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Duben

    Položka č.: 251899

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:40

    litografie, 1997, 20,6 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)