-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Der Kapuziner / Kapucín
Položka č.: 246853Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45
kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Emil Pitter
(1887-1943)
Zápas
Položka č.: 242478Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46
dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pouzar
(1952)
Tištěná fotografie s podpisem
Položka č.: 282554Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:47
tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Arthur Jiři von Ramberg
(1819-1875)
Turandot
Položka č.: 246856Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:48
kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Holubice
Položka č.: 262109Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:49
suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
E. Scriven
Frederick II.
Položka č.: 242940Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:50
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Zdeněk Skřivánek
Polní květina
Položka č.: 281235Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:51
litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Starková
(1945)
Karlův most
Položka č.: 259248Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:52
litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marcel Stecker
(1924-2011)
Bez názvu
Položka č.: 254294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:53
tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Klobouk
Položka č.: 206131Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:54
litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Radič - Osada Žďár
Položka č.: 219350Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:55
rudka, papír, 33 x 43 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Na stadióně
Položka č.: 218492Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:56
rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
J. Thomson
Cuvier
Položka č.: 246873Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:57
mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243174Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:58
kamenorytina, 20,3 x 34,7 cm, č. 10, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Podpisy cyklistů týmu Inter Bratislava
Položka č.: 282555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:59
kalendář, 1976, 19,5 x 47,5 cm, 10 x podpis na kalendáři pro rok 1976 a 1977, foto L. Bielik, několikrát přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Cardinal Richelieu
Položka č.: 267250Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:00
mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
R. Woodman
Bossuet
Položka č.: 242939Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:01
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
R. Mošna
Chalupa
Položka č.: 218109Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:00
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
(1879-1936)
Z cyklu Štramberk
Položka č.: 251741Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:02
lept, 13,2 x 16,6 cm, sign. PD F. Horký, Antikvariát Ostrovní, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
(1879-1936)
Štramberk
Položka č.: 251841Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:04
tužka, papír, 1920, 22,2 x 20,5 cm, sign. LD FHorký 22. VII. 1920, Antikvariát Ostrovní, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Svaté památce Josefa Mánesa
Položka č.: 251901Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:06
lept, 1920, 46,5 x 44 cm, sign. PD VH Brunner, zažloutlý, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:08
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled ze zahrady na Chrám sv. Víta
Položka č.: 254896Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:10
akvatinta, 1912, 36,8 x 34,5 cm, LD značeno v desce J. Stretti - Zamponi 1912, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Fišárek
(1906-1980)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 255072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:12
litografie, 42,2 x 55 cm, sign. PD Al. Fišárek, zašpiněný, při okrajích pokrčený, lehce roztžený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:14
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:16
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dr. Eduard Beneš
Položka č.: 255251Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:18
hlubotisk, 38 x 31 cm, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Neklidná zátoka
Položka č.: 255333Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:20
litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:22
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:24
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO