• Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Novoročenka JUDr. Kamila Reslera

    Položka č.: 267728

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:26

    lept, 1936, 13,1 x 9,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová

    Položka č.: 267729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:28

    dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:30

    olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Kurel

    Franz Kafka: Zámek

    Položka č.: 267942

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:32

    divadlení plakát, 1991, 82 x 59 cm, při okraji pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Čechov na Jaltě

    Položka č.: 267944

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:34

    divadlení plakát, 1996, 100 x 35,5 cm, přeložený, při okrajích pokrčený, místy poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Čech

    Thornton Wilder: Naše městečko

    Položka č.: 267945

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:36

    divadlení plakát, 1992, 62,5 x 45; 58 x 42 cm, návrh na plakát (koláž, tužka, papír) + plakát, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Najbrt

    34. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

    Položka č.: 267948

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:38

    filmový plakát, 1999, 98 x 68,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Najbrt

    34. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

    Položka č.: 267949

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:40

    filmový plakát, 1999, 98 x 68,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    WC filme

    Položka č.: 267951

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:42

    filmový plakát, 67,5 x 47,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Kaiser

    Vladimír Morávek: Nuda v Brně

    Položka č.: 267952

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:44

    filmový plakát, 83 x 58 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kopřiva, Brom

    Arthur Shnitzler: Zelený papoušek; Josef Topol: Hodina lásky

    Položka č.: 267954

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:46

    divadlení plakát, 1971, 97 x 68 cm, zažloutlý, potrhaný, roztržený papír, skvrny na papíře, horší stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kopřiva, Brom, Koudelka

    A.P. Čechov: Tři sestry

    Položka č.: 267955

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:48

    divadlení plakát, 1971, 97 x 68 cm, zažloutlý, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Jakim Jakimov: Pozvání na večírek

    Položka č.: 267956

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:50

    filmový plakát, 1981, 83,5 x 58,5 cm, DU s Markétou v roce 1992 Petr Poš, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Kresby, grafika

    Položka č.: 267958

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:52

    výtvarný plakát, 34,5 x 45,5 cm, PN Ahoj Milane! Zastav se Petr Poš, přeložený, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Jasanský

    Kamil Lhoták

    Položka č.: 267962

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:54

    výtvarný plakát, 1980, 90 x 60,5 cm, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Jedlička

    Zdeněk Pešánek

    Položka č.: 267964

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:56

    výtvarný plakát, 99 x 69 cm, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Ševčík

    Kilián Ignác Dientzenhofer a umělci jeho okruhu

    Položka č.: 267965

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 15:58

    výtvarný plakát, 1989, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    New new painters

    Položka č.: 267966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:00

    výtvarný plakát, 84 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Letem českým světem

    Položka č.: 267967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:02

    výtvarný plakát, 84 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martinek

    Statek v zimě

    Položka č.: 269980

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:04

    olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Krupka

    Jihlava

    Položka č.: 269981

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:06

    akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Portrét Marcelky

    Položka č.: 273704

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:08

    tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orchidej

    Položka č.: 273770

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:10

    olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 273777

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:12

    olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Tulipány

    Položka č.: 273800

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:14

    tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Lilie

    Položka č.: 273801

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:16

    olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 273802

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:18

    olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nejasná událost

    Položka č.: 275890

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:20

    akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Tiburtius

    (1892-1958)

    Ulička

    Položka č.: 278996

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:22

    lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Oswald Erich

    (1883-1946)

    Na promenádě

    Položka č.: 278997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:24

    litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook