Jan Halla
(1926-1988)
Slunečnice
Položka č.: 282676Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:14
litografie, 58 x 39 cm, sign. PD Halla, č. 176/198, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Pírka
Položka č.: 282677Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:15
lept, 1987, 49 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, č. 66/100, v místě původní pasparty silně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Václav Holub
Anděl
Položka č.: 282679Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:16
litografie, 54 x 43 cm, 14/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Holub
Položka č.: 282678Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:17
litografie, 1997, 32,5 x 37,5 cm, sign. PD JHolub 97, 44013, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Helena Horálková
Slovo dovnitř
Položka č.: 264753Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:18
litografie, 1992, 21,2 x 13 cm, sign. PD H. Horálková 92, č. 17/42, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře, oči, hlavy
Položka č.: 264752Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:19
litografie, 1989, 28,5 x 19 cm, sign. PD Hořánek 89, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pavel Charousek
Ďábel
Položka č.: 264766Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:20
litografie, 1992, 18 x 13 cm, sign. PD Charousek 1992, č. 63/100, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ kamenické a sochařské v Hořicích, poté na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení krnovských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Černínský palác
Položka č.: 282680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:21
litografie, 1978, 15,5 x 36 cm, sign. PD Cyril Chramosta 78, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Janíčková
Procházka
Položka č.: 264763Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:22
lept, suchá jehla, 14,5 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 282681Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:23
litografie, 1997, 54,3 x 43,5 cm, sign. DU nečitelně, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milan Kohout
Děvčata
Položka č.: 282682Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:24
litografie, 1979, 22 x 32,5 cm, sign. PD Milan Kohout 1979, č. 55/120, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha a O. Oplta na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Markéta Kolářová
V zahradě smrti
Položka č.: 255465Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:25
litografie, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD Markéta Kolářová, 42981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jitka Kolínská
(1930-1992)
Nábřeží
Položka č.: 280316Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:26
litografie, 1953, 22 x 26 cm, sign. PD Kolínská 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Eliška Konopiská
Králové
Položka č.: 264754Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:27
litografie, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Eliška Konopijská, č. 19/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Podzim
Položka č.: 274072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:28
reprodukce, 36 x 55 cm, značeno v tisku LD Jos. Lada 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lebenhartová
Orchideje
Položka č.: 282683Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:29
lept, 20,3 x 16 cm, sign. PD Lebenhartová, č. 12/20, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Mácha
(1926-1984)
Pískovna
Položka č.: 264720Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:30
litografie, 1963, 15 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Ulice
Položka č.: 282684Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:31
dřevořez, 1963, 25 x 30,5 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Abstrakce
Položka č.: 264764Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:32
suchá jehla, 1967, 10 x 13,3 cm, sign. PD R. Němeček 67, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Víno
Položka č.: 282685Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:33
monotyp, papír, 1994, 28 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Město/Portrét
Položka č.: 282686Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:34
litografie, 35,6 x 52,1 cm, na zadní straně mužský portrét, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Miloslav Pecháček
(1923-1991)
Město
Položka č.: 282687Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:35
pastel, papír, 1973, 20,9 x 29,8 cm, sign. LD Pecháček 73, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Pýcha
(1914-1988)
Rudolfův pramen v Mariánských Lázních
Položka č.: 261944Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:36
litografie, 33,8 x 48 cm, sign. PD Josef Pýcha, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Reinerová
Cestou ke hradu (Nový Svět)
Položka č.: 275072Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:37
akryl, plátno, 38 x 43 cm, sign. PD Reinerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Různí autoři
Kalendář Hollar 2005
Položka č.: 280134Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:38
6x grafika, 2004, 42 x 29,8 cm, vše signováno, č. 141/150, Nástěnný grafický kalendář SČUG Hollar se šesti původními grafickými listy postihujícími šíři témat, uměleckých názorů i grafických technik tvůrců sdružených v tomto uměleckém sdružení, jehož hlavní devizou je vysoká umělecká hodnota díla. Ú…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Josef Říha
(1910-1986)
Položka č.: 264769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:39
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Koňské vzpřežení II.
Položka č.: 282692Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:40
litografie, 19 x 34,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Koňské vzpřežení
Položka č.: 282691Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:41
litografie, 15 x 32,5 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Orba
Položka č.: 282690Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:42
litografie, 14 x 32,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Odpočinek
Položka č.: 282689Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:43
dřevoryt, 18 x 24,7 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)